HomeRynek outdoor

4x4F, czyli cztery nowe otwarcia marki 4F

Na pierwszą połowę października marka 4F zaplanowała otwarcie czterech salonów, zarówno nowych, jak i tych już istniejących, ale świeżo zmodernizowanych.

Nowootwarty sklep sieci 4F
Nowootwarty sklep sieci 4F

Już pierwsze dni miesiąca przyniosą ważne zmiany. 1 października nowy salon marki 4F rozpocznie działalność w CH Plejada w Sosnowcu. Natomiast dwa dni później (03.10), tuż po remodelingu, nastąpi ponowne otwarcie sklepu w warszawskim Atrium. Również świeżo po modernizacji zostanie oddany do użytku sklep w lubelskim Tesco (10.10). Z kolei mieszkańcy Starachowic w połowie miesiąca będą mogli odwiedzić nowy salon firmowy marki, który rozpocznie swoją działalność wraz z otwarciem Centrum Galardia.

Łączna powierzchnia otwieranych lokalizacji wyniesie ponad 340 m2. Po tych zmianach ilość nowych sklepów 4F wzrośnie do 135 punktów w całym kraju.

Firma OTCF, właściciel marki 4F, to jeden z wiodących producentów wysokiej klasy odzieży i akcesoriów sportowych. Produkty tej marki to połączenie jakości, technologii i modnego wzornictwa. Oferta doskonale wpisuje się w potrzeby osób, które uprawiają sporty okazjonalnie i amatorsko, jak również profesjonalistów oraz sportowców sięgających po medale.

Informacja prasowa firmy OTCF

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0