HomeRynek outdoor

Moc atrakcji na Targach Sportowych POZNAŃ SPORT FAIR – uchylamy rąbka tajemnicy

POZNAŃ SPORT FAIR to przede wszystkim ciekawa propozycja dla osób aktywnych. W dniach 10-12 października 2014 w obiektach Międzynarodowych Targów Poznańskich na zwiedzających czekać będą wystawcy czołowych marek sprzętu i akcesoriów do biegania, rowerów oraz odzieży sportowej.

 

Goście będą mogli zapoznać się także z ofertą sprzętu i odzieży do sportów zespołowych, rakietowych, outdoorowych, indoorowych, zimowych i wielu innych. Ponadto Targi to czas i miejsce spotkań sportowych sympatyków, jak również atrakcje dla najmłodszych: gry, zabawy i zdrowa sportowa rywalizacja.

Czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci

W myśl tej idei, a za sprawą Akademii Piotra Reissa, trzy targowe dni obfitować będą w liczne sportowe atrakcje. Każdy z młodych uczestników pod okiem ekspertów będzie mógł doskonalić swoje fizyczne pasje i zdolności. Pomiar siły strzału, pomiar odległości tor przeszkód, przeskoki przez hula hop, przejście nad i pod tyczkami, slalom zakończony strzałem w kierunku bramki, to tylko niektóre atrakcje jakie czekają na najmłodszych uczestników targów.


POZNAŃ SPORT FAIR 2012 (fot. Międzynarodowe Targi Poznańskie)

Transparentność rynku butów – pierwsza publiczna prezentacja nowego systemu

W dniu 11 października o godzinie 10:00 odbędzie się prezentacja, w trakcie której Adam Klein, redaktor naczelny serwisu bieganie.pl przedstawi nowy, innowacyjny system katalogowania i klasyfikowania butów biegowych. „Nie potrzebujesz specjalnego doradcy, wystarczy Ci termometr. Chcemy dać Ci taki „biegowy termometr”. Czyli narzędzie, dzięki któremu nauczysz się rozumieć jaki but i kiedy będzie dla Ciebie najlepszy”.

Sportowy Cash Back Fundacji Kibica

Podczas przygotowywanego specjalnie na targi spotkania Fundacja Kibica zademonstruje społeczny projekt Sportowego Cash Backu, za pośrednictwem którego każda osoba sympatyzująca ze sportem będzie mogła wspierać swój ulubiony klub lub związek sportowy. Jest to program nowatorski, który realizuje się podczas codziennych zakupów i nie wymaga żadnego wkładu finansowego od żadnej ze stron. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na szkolenie dzieci i młodzieży, która już niedługo będzie stanowić o sile polskiego sportu!

Pilates – uwolnij swoje ciało od złych nawyków

Na targach Poznań Sport Fair odbędą się również zajęcia z pilatesu. Pod instruktorskim okiem Marty Rybko, wykwalifikowanej instruktorki z uprawnieniami zawodowymi: Instruktor Sportu i Rekreacji ze specjalnością Aerobik i Pływanie, Instruktor Pilates, uczestnicy zajęć zwiększą swoją świadomość ciała i umiejętność prawidłowego, pełnego oddechu. Poznają zdrowe wzorce ruchowe, odstresują się i zyskają pięknie ukształtowane ciało.

Profesjonalne badanie stopy i goście na stoisku ASICS

Podczas targów Poznań Sport Fair na stoisku firmy ASICS będzie można skorzystać z bezpłatnego badania swojej stopy, czyli sprawdzenia tzw. FOOT ID. Jest to opracowana przez firmę ASICS metoda trójwymiarowego skanowania pozwalająca szczegółowo określić strukturę biomechaniczną stopy. Dzięki temu można precyzyjnie dobrać odpowiednie obuwie do indywidualnych potrzeb biegacza. Ponadto Gośćmi specjalnymi na stoisku będą również: Sylwia Weisenberg – ekspertka w szeroko rozumianej dziedzinie wellness, instruktorka fitness, twórczyni nowatorskiej metody ćwiczeń „Tonique”; ikona biegania – Jerzy Skarżyński oraz Arkadiusz Gardzielewski – Mistrz Polski w Maratonie z 2013 roku. ASICS zaprezentuje również swoją najnowszą kolekcję ubrań oraz butów.

Więcej szczegółów na stronie www.sportfair.mtp.pl
I w kolejnych newsach.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0