HomeNowości z rynku

Kolekcja dla wspinaczy od The North Face

Najpiękniejsze we wspinaniu jest to, że kiedy to robisz nic innego nie ma znaczenia. Angażujesz całego siebie – odpowiedziała Caroline Ciavaldini na pytanie, co w tym sporcie podoba jej się najbardziej. Nie ma wątpliwości, że pod tym zdaniem podpisałaby się większość osób uprawiających wspinaczkę. Właśnie dlatego, by móc bez przeszkód skupić się na pokonywaniu kolejnej skały bądź ściany, tak ważna jest odzież i akcesoria.Odpowiednio dobrane zapewnią wygodę podczas najtrudniejszych przejść. 

W tym duchu powstała kolekcja wspinaczkowa firmy The North Face. Zaprojektowana przy współpracy z zawodnikami teamu, zapewnia funkcjonalność oraz pełną swobodę ruchu, a tym samym pozwala bez przeszkód skupić się na pokonywaniu kolejnych dróg.

Bluza The North Face Wicked Crag Hoodie stanowi połączenie prostoty, wygody i zaawansowanych technicznie rozwiązań. Jej krawędzie doskonale układają się pod uprzężą a elastyczna tkanina i otwory na kciuki zapobiegają przesuwaniu się rękawów. Technologia VaporWick™ z ochroną przed słońcem UPF 30 chłodzi a także utrzymuje wilgoć z dala od powierzchni skóry.

The North Face, Wicked Crag HoodieThe North Face, Wicked Crag Hoodie

The North Face Crimp Tee to miękka koszulka z mieszanki bawełny i poliestru o kroju dopasowanym do ruchu przy wspinaczce. Zastosowana przy jej produkcji technologia Vaporwick™ pozwala na utrzymanie suchości oraz ma właściwości antybakteryjne. Rysunek z przodu koszulki przedstawia najtrudniejszą trasę wspinaczkową świata, wyrysowaną na dłoni wspinacza.

The North Face, Crimp TeeThe North Face, Crimp Tee

Spodnie The North Face Granitic Dome mają zakrzywiony krój kolan i klin w kroku dzięki czemu zapewniają doskonałą swobodę ruchu podczas zmagań z najtrudniejszą skałą.

The North Face, Granitic DomeThe North Face, Granitic Dome

Damska koszulka The North Face Creation Cami została zaprojektowana tak, by zapewniać kobietom wygodę na każdej wysokości. Odpowiednie wsparcie oraz przewiewność podczas wysiłku fizycznego zapewnia wbudowany zintegrowany biustonosz z wstawkami z siatki.

The North Face, Creation CamiThe North Face, Creation Cami

Spodnie damskie The North Face Andro zostały wykonane z elastycznej bawełny z dwuwarstwowym składanym pasem w talii i sznurkiem ściągającym krawędź. Tkanina VaporWick zapewnia doskonałe odprowadzanie wilgoci z powierzchni skóry oraz ochronę przed promieniami słonecznymi do 50 UPF.

The North Face, AndroThe North Face, Andro

Między 9 a 12 października na greckiej wyspie Kalymnos odbędzie się kolejna edycja The North Face Kalymnos Climbing Festival, prawdziwe święto w świecie wspinaczkowym. Więcej informacji na temat produktów The North Face oraz samego wydarzenia już teraz znaleźć można na stronie: http://www.thenorthface.eu/.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0