HomeRynek outdoor

Nowa strona Outhorn.com

Kolejnym etapem rebrandingu marki Outhorn jest uruchomienie nowej witryny internetowej. Pod adresem www.outhorn.com stworzony został multifunkcyjny portal wiedzy o marce.

Strona została stworzona całkowicie od podstaw. Poza przejrzystym mechanizmem sortowania kolekcji i podstawowych informacji o firmie, dodano kilka istotnych podstron. Od teraz konsumenci mogą dowiedzieć się, jak prać odzież funkcyjną, znajdą odpowiedzi na najczęstsze pytania, a także propozycje stylizacji.

To kolejny element procesu umacniania pozycji na rynku wśród funkcjonalnych marek odzieżowych, które wykorzystują najnowocześniejsze technologie w produkcji.

Outhorn to marka outdoorowa będąca w portfolio OTCF Sp. z o. o. od niemalże 20 lat. Jej produkty cieszą się powodzeniem wśród osób, które aktywnie spędzają czas.

Outhorn

Jest to marka outdoorowa będąca w portfolio OTCF Sp. z o. o. od niemalże 20 lat. Produkty te cieszą się powodzeniem wśród rodzin oraz młodych ludzi, którzy aktywnie spędzają czas. W portfolio znajduje się szeroka oferta odzieży i akcesoriów sportowych dla całej rodziny. Marka szczególnie doceniana jest przez miłośników turystyki górskiej oraz narciarstwa. Równomiernie zdobywa popularność wśród amatorów fitnessu, jazdy na rowerze czy joggingu. Produkty Outhorn cieszą się również zainteresowaniem w codziennym użyciu. Można je zakupić w Polsce i za granicą w największych sieciach handlowych.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0