HomeNowości z rynkuImprezy outdoor

25 listopada rusza Rock Pillars / Ocun Testing Tour!

Już tylko tydzień pozostał do rozpoczęcia największych w Polsce testów butów wspinaczkowych – 25 listopada rusza Rock Pillars / Ocun Testing Tour!

Szukasz dobrych butów wspinaczkowych? Nie jesteś pewien jakie wybrać? Znajomi, sprzedawcy i fora internetowe namieszały Ci w głowie? RPTT po raz kolejny nadchodzi z pomocą!

Już niedługo, we wtorek 25 listopada, w Krakowie, rozpocznie się kolejna edycja testów butów wspinaczkowych Rock Pillars / Ocun. Na najlepszych obiektach wspinaczkowych Polski odbędzie się 11 imprez, na których testujący będą mogli sprawdzić, w jakim modelu wspina się najlepiej, który jest najwygodniejszy, jaki rozmiar pasuje idealnie oraz które buty warto kupić.

W tym roku mamy możliwość wypróbowania dobrze znanych modeli Rock Pillars w zupełnie nowej oprawie graficznej: Diamond, Ozon QC, Pearl LU, Strike QC oraz Crest LU; oraz dwa nowe modele: Ozone Plus i Ozone Lady.

W zamian za podzielenie się swoją opinią na temat nowych butów RP / Ocun można uzyskać kupon rabatowy.

W pierwszym tygodniu akcji ekipa RPTT odwiedzi aż cztery ściany wspinaczkowe. W Krakowie, Reni Sport (wtorek, 25.11.2014), Blok Haus w Poznaniu (czwartek, 27.11.2014), Stratosfera w Łodzi (piątek, 28.11.2014) oraz Arena Makak w Warszawie (sobota, 29.11.2014 – oficjalne otwarcie ściany).

Pełny rozkład jazdy dostępny na oficjalnej stronie Rock Pillars Testing Tour:http://www.rockpillars.com/polska

Do zobaczenia na TESTACH!!!

Informacja prasowa
Snap Outdoor

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0