HomeRynek outdoor

4F otwiera ostatnie sklepy

W grudniu zostaną otwarte ostatnie w tym roku salony marki 4F.

Począwszy od 3 grudnia, marka 4F otwiera ostatnie sklepy własne w 2014 roku. 3 grudnia zostanie otwarty salon w Outlet Center w Lublinie, a dzień później w Centrum Handlowym Wzorcownia we Włocławku. Pierwszy tydzień miesiąca zakończy się otwarciem sklepu w podwarszawskiej Galerii Janki. Jako ostatni w roku bieżącym, 19 grudnia, zostanie otwarty sklep w nowej lokalizacji na zakopiańskich Krupówkach. 

Łączna powierzchnia otwieranych lokalizacji wyniesie ponad 700 mkw. Po tych zmianach ilość nowych sklepów 4F wzrośnie do 142 punktów w całym kraju.

Firma OTCF, właściciel marki 4F, to jeden z wiodących producentów wysokiej klasy odzieży i akcesoriów sportowych. Produkty tej marki to połączenie jakości, technologii i modnego wzornictwa. Oferta doskonale wpisuje się w potrzeby osób, które uprawiają sporty okazjonalnie i amatorsko, jak również  profesjonalistów oraz sportowców sięgających po medale. 

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 3
 • comment-avatar
  Anonim 9 lat ago

  dosyć . Najpierw podpisują umowę, a jak klientowi dobrze idzie to go wydymają i otwierają swój sklep. Do d…y z 4F.
  Badziew jakich mało. Reklamacji tyle, że głowa boli. Jakość LIDL i BIEDRONKA.
  I niech nikt nie pisze, że cena za jakość, bo w przypadku tego badziewia to czyste złodziejstwo.

  • comment-avatar
   Anonim 9 lat ago

   Jakość. Zgadzam się z powyższą opinią. Jakość tych rzeczy jest tandetna, na 10 szt sprzedanych, 5 wraca do reklamacji. Marka dla „srok” czyli wybierających po wyglądzie, masówka.

 • comment-avatar
  Anonim 9 lat ago

  4F i wysoka jakość? :). nastąpiła chyba jakaś pomyłka, nie „wysoka jakość” tylko powinno być „wysoka cena”. Jakość sięga dna