HomeNowości z rynkuImprezy outdoor

Dynafit Expert Days w sklepie stacjonarnym 8a.pl

W dniach 12 – 13 grudnia 2014, w sklepie stacjonarnym 8a.pl w Gliwicach, odbędzie się Dynafit Expert Days.

Szukasz najwyższej klasy sprzętu skitourowego? Nie do końca wiesz co wybrać? Nie masz pojęcia czym się kierować przy dokonywaniu zakupów butów, wiązań, kijków czy nart skitourowych? Nadmiar informacji znalezionych w internecie wcale Ci nie pomógł? 

To żaden problem! Niezależnie od tego, czy zamierzasz zacząć swoją przygodę ze skitouringiem, czy jesteś może już zaawansowanym zawodnikiem, specjaliści obecni w dniach 12-13.12.2014 w sklepie 8a.pl, pomogą Ci opanować podstawy bądź usystematyzować wiedzę na Dynafit Expert Days. W tych dniach będziesz mógł zadać setki nurtujących Cię pytań naszym ekspertom, którzy chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości oraz pomogą w doborze sprzętu skitourowego i freeridowego tak, aby został dopasowany do Twoich potrzeb.

Pierwszego dnia w naszym sklepie będzie gościł Piotr Gąsiorowski z firmy Dynafit, który opowie o Free Touringu. Spotkanie z naszym ekspertem to również okazja do zasięgnięcia fachowej porady dotyczącej sprzętu tej niemieckiej marki. Natomiast dzień później odwiedzi nas Przemysław Sobczyk z Tatra Running Team, doświadczony skialpinista i biegacz górski, zwycięzca Biegu Ultra Granią Tatr i Biegu Rzeźnika. Sobotnie spotkanie to szansa na to, by porozmawiać z Przemkiem na temat Ski Touringu.

Z nieukrywaną przyjemnością zapraszamy na weekendowe spotkanie z naszymi ekspertami, którzy udzielą praktycznych porad dotyczących produktów firmy Dynafit. Oprócz możliwości zdobycia istotnych informacji od profesjonalistów, masz szansę na uzyskania rabatu na zakup sprzętu skitourowego Dynafit, darmowy montaż wiązań i wygrzanie botków. A może nie masz skitourowej apteczki? A może masz miejsce w plecaku na kolejną parę porządnych skarpet? Zapraszamy na zakupy w dniach 12-13.12.2014 podczas Dynafit Expert Days!

Dynafit Expert Days odbędą się w dniach 12-13.12.2014 w sklepie stacjonarnym 8a.pl, mieszczącym się przy ul. Witkiewicza 6 w Gliwicach. Zapraszamy!

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0