HomeRynek outdoor

Firma Crag Sport przedstawicielem marki High Sierra na polskim rynku

Z początkiem sezonu wiosennego 2015 firma Crag Sport została oficjalnym agentem marki High Sierra w kanale outdoor/sport, jednego z największych producentów plecaków szkolnych i turystycznych w USA.

Marka ta zrządzana jest przez grupę Samsonite, która w swoim portfolio posiada również plecaki marki Gregory. Firma Crag Sport, która jest agentem obu tych marek będzie mogła zaproponować swoim klientom pełną ofertę plecaków: od tanich szkolnych i sportowych plecaków marki High Sierra po profesjonalne trekkingowe modele marki Gregory. Dzięki wspólnej platformie sprzedażowej i logistycznej, klienci mogą zamawiać obydwie marki korzystając z tego samego systemu. 

High Sierra to wiodący amerykański producent plecaków szkolnych i turystycznych. Nazwa marki jest inspirowana niezwykle malowniczym rejonem Sierra Nevada w USA. Firma została założona w 1978 roku i za cel postawiła sobie produkcję trwałych i funkcjonalnych plecaków zapewniających komfort, a przy tym dostępnych dla szerokiego grona odbiorców. Plecaki tej marki idealnie sprawdzają się nie tylko w „miejskiej dżungli”, ale także podczas wypraw, atakowania górskich szczytów czy pokonywania ośnieżonych stoków – z nimi rośnie apetyt na przygodę!

Aktualnie oferta plecaków High Sierra podzielona jest na cztery segmenty:

Backpacks – niezwykle praktyczne i wytrzymałe plecaki do codziennego użytku (szkoły, pracy) w przedziale cenowym od 119zł. Oczko w głowie marki High Sierra. Dzięki mnogości modeli oraz bogatemu wzornictwu, każdy znajdzie plecak odpowiedni dla siebie – niezależnie od tego czy gustuje w klasycznych czerniach, kolorowych kwiatach, czy odważnych połączeniach kolorystycznych. Z plecakiem High Sierra dzień z pewnością będzie wydawał się lżejszy.

High Sierra, model LYELLHigh Sierra, model LYELL

Wheeled Items – walizki i plecaki na kółkach od 349zł. Idealne rozwiązanie podczas podróży służbowej, wczasów czy wyjazdu z rodziną. Modele zostały skonstruowane w ten sposób, by spełniały wymogi odpraw lotniczych. Każdy produkt tej serii wyposażony został w szereg praktycznych rozwiązań, które sprawiają, że podróż staje się przyjemniejsza. Miejsce na tablet czy klucze, zamykane kieszenie, czy skrzyżowane wewnątrz taśmy pozwolą na doskonałą organizację przestrzeni! 

Active Outdoor – seria plecaków stworzona dla tych, którzy żyją pełną piersią! Ceny modeli zaczynają się od 149zł.  Niezależnie od tego czy planujesz weekendowy wyjazd, wycieczkę rowerową, czy miesięczną wędrówkę, plecaki z serii Active Outdoor pozwolą Ci cieszyć się każdą chwilą. W tej serii znaleźć można duże plecaki trekkingowe, jak również plecaki z systemem nawadniającym (idealne do biegania lub na rower), czy modele do aktywności zimowej.

High Sierra, model Gallatin 22High Sierra, model Gallatin 22

Adventure Travel – torby i walizki na kółkach oraz plecaki od 149zł. Pozwalają na bezpieczny i wygodny transport bagażu w trakcie trwania każdej przygody! Łatwy dostęp do wnętrza, wygodne uchwyty i wiele kieszeni to wszystko, czego potrzebuje turysta. Produkty z serii Freel to także innowacyjne rozwiązanie 3w1 – można używać ich jako walizki na kółkach, torby lub plecaka – idealne rozwiązanie podczas wycieczek objazdowych i wyjazdów na kemping, a także dłuższych podróży.

High Sierra aktywnie wspiera najlepszych sportowców. Jest oficjalnym dostawcą plecaków i toreb dla U.S. Ski Team, U.S. Snowboarding Team i U.S. Freeskiing Team. Co warte uwagi, firma jest także członkiem EOCA (European Outdoor Conservation Associatrion), czyli stowarzyszenia, którego celem jest ochrona dzikich miejsc i cennych ekosystemów na całym świecie.

www.highsierra.pl

www.cragsport.pl

Informacja firmy Crag Sport 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0