HomeNowości z rynku

Energia w terenie – Brunton Torpedo 2600

Amerykańska firma Brunton odpowiada na oczekiwania klientów. Zaprojektowany z myślą o najaktywniejszych użytkownikach elektroniki nośnik energii Torpedo 2600 wyróżnia się nie tylko parametrami, ale także dodatkową możliwością ładowania urządzenia.

Dopracowane szczegóły i wyjątkowy design to znak szczególny marki Brunton – jednej z najstarszych firm outdorowych na świecie, słynącej przez lata z produkcji kompasów. Poza urządzeniami do nawigacji, aktualnie Brunton specjalizuje się w produkcji: optyki, mat solarnych, ogniw oraz przenośnych ładowarek.

 

Torpedo 2600 został zaprojektowany do ładowania przenośnych urządzeń. Wyposażony jest w wysokiej jakości ogniwo litowo-jonowe, charakteryzujące się brakiem efektu pamięciowego oraz tzw. leniwej baterii. Nawet po 1000 cyklach ładowania, nośnik zachowuje 80 proc. swojej pojemności wyjściowej.

Urządzenie posiada dwa wejścia USB (jedno Micro USB) oraz pozwala na pełne naładowanie sprzętów: dwukrotne w przypadku smartfona, oraz trzykrotne, gdy chcemy naładować odtwarzacz MP3 lub aparat fotograficzny. Sam nośnik może być́ ładowany zarówno w domu, jak i z gniazda zapalniczki samochodowej w czasie jazdy. Pełne naładowanie urządzenia w aucie zajmuje nie dłużej niż trzy godziny, co jest niewątpliwą zaletą dla zmotoryzowanych użytkowników elektroniki.

Urządzenie jest bardzo lekkie (135g), kompaktowe i dostępne w sprzedaży w pięciu wariantach kolorystycznych. Solidne aluminiowe wykonanie gwarantuje trwałość́ nośnika nawet w ekstremalnych warunkach. Dodatkowo został wyposażony w trzy diody LED, które wskazują poziom naładowania baterii.

Torpedo wyznacza nowy standard w dziedzinie przenośnych banków energii, dzięki możliwości ładowania urządzenia z gniazda zapalniczki samochodowej oraz opcji zasilania dwóch sprzętów elektronicznych jednocześnie. Idealnie sprawdza się w momentach, w których pozbawieni jesteśmy zasilania sieciowego.

Więcej informacji na http://www.brunton.com.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0