HomeRynek outdoor

Nowe marki w portfolio firmy Nomader

Krakowski Nomader, zajmujący się dystrybucją sprzętu turystycznego i podróżniczego, będący wyłącznym importerem i dystrybutorem w Polsce produktów takich marek jak Care Plus, Silkbody i Javel Aqua, dołączył do swojego portfolio nowe firmy. Należą do nich: SteriPEN, Kupilka oraz Tilley. 

SteriPEN 

Amerykańska marka SteriPEN jest obecna na rynku europejskim i amerykańskim już od 2001 roku i jest dziś wiodącym producentem podręcznych systemów uzdatniania wody za pomocą światła UV-C.

SteriPEN pozwala zwalczać powszechnie występujące pierwotniaki, takie jak np. cryptosporidium czy giardia (lamblie) bytujące w wodzie i mogące wywoływać bardzo wiele zarażeń układu pokarmowego. Produkty marki SteriPEN pomagają w zapobieganiu przed zachorowaniem na wiele groźnych chorób, na które mogą być narażeni globtroterzy i turyści podczas swoich podróży, takich jak: ameboza, cholera, ospa, dur brzuszny, czerwonka, zapalenie wątroby, legionelloza, a także zwykłe biegunki oraz i inne wirusy i groźne choroby, wywoływane przez mikroby zamieszkujące w wodzie. 

Produkty SteriPEN® wykorzystują bakteriobójczą falę światła UV-C do niszczenia DNA mikrobów, dzięki czemu zabijają w ciągu tylko kilkudziesięciu sekund:

  • 99,9999% bakterii
  • 99,99% wirusów
  • 99,9% pierwotniaków żyjących w wodzie.

Produkt SteriPEN Adventurer Opti otrzymał Nagrodę OUTDOOR Industry Award 2010 – podczas targów OutDoor we Friedrichshafen, natomiast produkt SteriPEN Ultra otrzymał Nagrodę ISPO Award 2013  – podczas targów ISPO w Monachium.

Katalogi elektroniczne marki SteriPEN:

https://www.dropbox.com/s/htux4bo3ya8z4g5/2014_Summer_Catalog_English_EU.pdf

https://www.dropbox.com/s/wevydie7s94lwq5/2014_SteriPENPitchBrochure_A4EUEnglish.pdf

Więcej informacji na stronie: www.steripen.com

Kupilka 

Kupilka to fińska marka, obecna na rynku europejskim od 2003 roku. Ofertę marki stanowią designerskie, ekologiczne, ulegające recyklingowi naczynia i sztućce outdoorowe.

Produkty marki Kupilka w całości produkowane są w Finlandii, w Karelii Północnej. Wykonane są z drewna kompozytowego Kareline®, czyli z biomateriału, którym jest termoplastyczny, naturalny kompozyt, zawierający 50 proc. włókna sosnowego oraz 50 proc. plastiku. Dzięki użyciu takiego materiału, produkty marki Kupilka są ekologiczne, a także posiadają dużo większą trwałość i wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, czy też wysoką temperaturę, niż produkty wykonane tylko z plastiku. Produkty marki Kupilka nie pochłaniają zapachów, nie są wrażliwe na wilgoć i nie wymagają konserwacji.

Katalog elektroniczny marki Kupilka:

http://kupilka.fi/sites/kupilka.fi/files/esite_uusi_a4_kupilka_web.pdf

Więcej informacji na stronie: www.kupilka.fi/pl

Tilley

Legendarna, kanadyjska marka TILLEY jest obecna na rynku polskim od 2015 roku, a na rynku europejskim i światowym już od roku 1984. Ofertę marki stanowią głównie różnego rodzaju kapelusze outdoorowe niezbędne podczas podróży, wypraw, na biwaku, podczas ekstremalnych ekspedycji, ale też również podczas spacerów po lesie, odpoczynku na łonie natury, jak i w trakcie spacerów po mieście. Kapelusze przeznaczone są dla użytkowników spędzających aktywnie czas na świeżym powietrzu, ludzi związanych z outdoorem, myślistwem, trekkingiem, turystyką, podróżami i przyrodą.

Kapelusze Tilley stanowią doskonałą ochronę przed promieniowaniem słonecznym UPF 50+. Dodatkowo kapelusze Tilley chronią przed deszczem, wiatrem, nie toną w wodzie oraz nie tracą kształtu. Można je prać zarówno ręcznie, jak w pralce. Kapelusze Tilley posiadają dożywotnią gwarancję producenta, jak i dodatkową 2-letnią gwarancję na wypadek utraty kapelusza. Wyposażone są w 4-stronnicową instrukcję obsługi, produkowane są wyłącznie w Kanadzie.

Katalog elektroniczny marki Tilley:

https://www.tilley.com/media/e-catalogue/uk.html

Więcej informacji na stronie: www.tilley.com 

***

Kontakt dla firm zainteresowanych podjęciem współpracy:
biuro@nomader.pl

Więcej informacji o firmie Nomader: www.nomader.pl

Źródło: Nomader

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0