HomeRynek outdoor

Kwietniowe otwarcia 4F

Wiosenne miesiące sprzyjają zmianom, także tym związanym z siecią sklepów. Dlatego też marka 4F w kwietniu kontynuuje otwieranie nowych lokalizacji oraz powiększa już istniejące salony.

Pierwsze otwarcie w kwietniu miało miejsce w białostockim Outlet Center (15.04), natomiast salon outletowy marki 4F w nowej odsłonie i o większej powierzchni pojawi się na mapie zakupowej Sosnowca 24 kwietnia w kompleksie Fashion House. Dzień później (25.04) salon firmowy wzbogaci ofertę zakupową Galerii Neptun w Starogardzie Gdańskim. Koniec miesiąca należeć będzie z kolei do otwarcia nowego salonu w Galerii Sudeckiej w jeleniej Górze (28.04) oraz wznowienia działalności handlowej w powiększonym sklepie w Facotory Outlet w Luboniu (29.04).

We wszystkich pięciu lokalizacjach powierzchnia całkowita sklepów wyniesie ponad 650 mkw. W maju oraz kolejnych miesiącach nastąpią kolejne otwarcia, co zgodne jest z planem rozwoju sieci handlowej marki, o czym informuje Małgorzata Gabryś, Dyrektor ds. Inwestycji i Rozwoju spółki OTCF, właściciela marki 4F. Do ponad 140 już istniejących salonów w roku bieżącym dołączy kolejnych 16 nowych projektów. Ponadto odbędzie się co najmniej 11 remodelingów już istniejących sklepów, które obejmować będą modernizacje wystroju oraz powiększenie zajmowanej powierzchni.

Firma OTCF, właściciel marki 4F, to jeden z wiodących producentów wysokiej klasy odzieży i akcesoriów sportowych. Produkty marki to połączenie jakości, technologii i atrakcyjnego wzornictwa. Oferta doskonale wpisuje się w potrzeby osób, które uprawiają sporty okazjonalnie i amatorsko, jak również  profesjonalistów oraz sportowców sięgających po medale. 4F od lat współpracuje z Polskim Komitetem Olimpijskim, Polskim Związkiem Narciarskim, Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki oraz Polskim Związkiem Biathlonowym, a od 2014 roku do tego grona dołączył Polski Związek Łyżwiarstwa Szybkiego.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 1
 • comment-avatar
  Anonim 9 lat ago

  W którym kiosku jeszcze ich nie ma?. Poproszę 2 kg śledzia i kurtkę 4f z rabatem -50%:))
  Ciekawe jak długo jeszcze ten balon będzie się pompował i ile dadzą radę pojechać na tej jakości produktu.
  Buty które ostatnio wypuścili na rynek zima rozpadły się w dwa tygodnie, a zamki w kurtkach trzeba wymieniać po 3 razy w roku.

  Nie polecam.