Polscy przedstawiciele marek na targach OutDoor Show 2015

Przed nami targi OutDoor nad Jeziorem Bodeńskim, które odbędą się w dniach 15-18 lipca. Przedstawiamy kontakty do agentów, dystrybutorów oraz przedstawicieli polskich firm z branży outdoor. Podajemy również dni targowe, podczas których osoby te będą przebywać na targach we Friedrichshafen. Sugerujemy wcześniejszy kontakt i umówienie targowych spotkań. Lista będzie aktualizowana.

4outdoor Biznes Magazyn

środa-piątek

Piotr Turkot, kom. + 48 600 356 626, email: pt@4outdoor.pl

Arc’teryx (Hala B2, stoisko 300)

środa-piątek

Maciej Czajkowski, kom. +48 504 558 147, email: maciej@sportimi.pl

Paweł Mielcarek, kom. +48 698 933 944, email: pawel@sportimi.pl

Berghaus (Hala A5, stoisko 201)

czwartek-piątek

Paweł Surma, kom. +48 667 970 953, email: pawel.surma@fordex.pl

Black Diamond (Hala B2, stoisko 400)

Gregory (Hala B2, stoisko 504)

Evolv (Hala B2, stoisko 209)

środa-sobota

Bartłomiej Klocek, kom. +48 503 062 709, email: info@cragsport.pl

Michał Matrejek, kom. +48 501 362 500, email: info@cragsport.pl

Care Plus (Hala B1, stoisko 103)

Steripen (Hala A3, stoisko 305)

Tilley (Hala B5, stoisko 104)

Kupilka (Hala A5, stoisko 317)

czwartek-sobota

Bartosz Kogut, kom. +48 514 820 428, email: biuro@nomader.pl

C.A.M.P./Cassin (Hala B2, stoisko 301)

Rock Empire (Hala B2, stoisko 201)

Lifesystem/Lifeventure (Hala B5, stoisko 201)

środa-sobota

Paweł Marchlewicz, kom. +48 609 91 00 90, email: pawel@namaste.pl

Marcin Męczyński, kom. +48 600 213 611, email: marcin@namaste.pl

Sławek Szlagowski, kom. + 48 692 993 001, email: slawek@namaste.pl

Cocoon, Cocoon Insect Shield, Traveler’s Tree (Hala A3, stoisko 103)

czwartek-sobota

Magdalena Chałka, kom. +48 501 76 76 24, email: biuro@cocoon.pl

Columbia (Hala A1, stoisko 301)

środa-piątek

Rafał Tyszkiewicz, kom. +48 692 082 720, email: rtyszkiewicz@columbia.com

Deuter, Ortovox, La Sportiva, Laken

środa, godz. 10-15
Blanka Jarońska, kom. + 48 604 082 609, email: blanka.jaronska@bakosport.pl

Fjällräven, Hanwag, Primus, Brunton (Hala A5, stoisko 200)

Tatonka (Hala B3, stoisko 400)

środa-sobota

Mikołaj Henschke, kom. +48 506 150 321, m.henschke@hbmm.pl

Jakub Rymowicz, kom. +48 516 019 888, j.rymowicz@hbmm.pl

Gabel (Hala B2, stoisko 204)

czwartek-piątek

Krzysztof Bodek, kom. + 48 501 434 950, email: accs@accs.waw.pl

Grupa OASE, Easy Camp, Outwell, Robens (Hala A5, stoisko 100)

czwartek-piątek

Tomasz Lachowicz, kom. +48 883 392 434 email: tomasz.lachowicz@fordex.pl

Hi-Tec (Hala A1, stoisko 206)

piątek-sobota

Anna Herban, kom. +48 797 995 656, email: aherban@martessport.com.pl

Szymon Reichert, kom. +48 501 153 425, email: sreichert@martessport.com.pl

Icepeak (Hala A3, stoisko 302)

piątek-sobota

Patrycja Wydra, kom. +48 511 977 215, email: pwydra@martessport.com.pl

Jack Wolfskin (Hala B1, stoisko 400)

środa-sobota

Marcin Gabryołek, kom. +48 501 060 017, e-mail: marcin@fam.gda.pl

LYOFOOD (stoisko FG-WB8/8)

środa-sobota

Laura Godek, email: kontakt@lyofood.com

Mactronic (Hala A3, stoisko 210)

środa-sobota

Cyprian Lemiech, kom. +48 505 933 650, email: clemiech@mactronic.pl

Marmot (Hala B4, stoisko 100), Patagonia (Hala B2, stoisko 200),

Smartwool (Hala A1, stoisko 202), GSI (Hala A5, stoisko 202)

AKU (Hala A6, stoisko 302), Katadyn Group (Hala A5, stoisko 109), Kamik (Hala A6, stoisko 100), Teva

środa-piątek

Rafał Ziobro, kom. +48 609 777 315, email: rafal@ravenoutdoor.com

Martes, Elbrus

piątek-sobota

Janusz Puzoń, kom. +48 571 445 630, email: jpuzon@martessport.com.pl

Patrycja Wydra, kom. +48 511 977 215, email: pwydra@martessport.com.pl

Gabriela Wnętrzak, kom. +48 571 445 624, email: gwnetrzak@martessport.com.pl

Millet (Hala B2, stoisko 303)

środa-czwartek

Olga Jakubowska, kom. +48 505 364 938, email: olga@kanion.pl

Opinel (Hala B1, stoisko 402)

SIGG (Hala B1, stoisko 108)

Light My Fire (Hala A5, stoisko 304)

McNETT (Hala B3, stoisko 404)

środa-sobota

Marek Kwaczonek, kom. +48 606 277 997, email: marek.kwaczonek@makanu.pl

Pacsafe

środa-piątek

Arkadiusz Majewski, +48 505 172 824, email: arek.majewski@redbird.pl

Polartec, LLC (Hala A1, stoisko 305)

środa-sobota

Anna Zygan, kom. +48 604 157 200, e-mail: Zygana@polartec.com

Polskie Przedstawicielstwo Targów ISPO

środa-czwartek

Agata Białek, kom. +48 537 884 969 e-mail: info@pro-business.eu

Salewa (Hala A3, stoisko 200)

środa-sobota

Jacek Grzędzielski, kom. +48 500 118 676, email: jacek.grzedzielski@salewa.com

Grzegorz Hajny, kom. +48 500 118 675, email: grzegorz.hajny@salewa.com

Grivel (Hala B2, stoisko 501)

Julbo (Hala B1, stoisko 101), Scarpa

piątek w godz. 13:00-15:00

Piotr Sikorski, Marcin Wielicki, kom. +48 793 192 229, email: himal@himalsport.com.pl

The North Face (Hala A1, stoisko 200)

środa-czwartek

Piotr Święch, kom. +48 662 098 758, email: piotr_swiech@vfc.com

Dariusz Boniecki, kom. +48 604 544 664, email: dariusz_boniecki@vfc.com

Vaude (Hala A1, stoisko 300)

środa-piątek

Jerzy Pawłowski, kom. +48 786 866 849

W.L. GORE & Associates – GORE-TEX® (Hala A6, stoisko 500)

czwartek-piątek

Jakub Dyrlico, kom. +48 667 848 660, email: jdyrlico@wlgore.com

COMMENTS

WORDPRESS: 0