HomeRynek outdoor

Nowy sklep outdoorowy Fiord – Skandynawia w sercu Warszawy

Nieopodal Starego Miasta w Warszawie otwarto w lipcu nowy sklep z branży outdoorowej o wymownej nazwie FIORD. W sklepie oferowana jest różnorodna odzież funkcjonalna, obuwie oraz ekwipunek dla spędzających aktywnie czas na lądzie, wodzie oraz w mieście.

Nazwa sklepu wyraźnie nawiązuje do Skandynawii. Nie dziwi więc, że w FIORD znajdziemy takie szwedzkie marki turystyczne jak Five Seasons, Fjallraven, Thule, Optimus i inne.

Fjord, nowy sklep outdoorowy w WarszawieFiord, nowy sklep outdoorowy w Warszawie

Na tym związki z Północą Europy się nie kończą. FIORD ze Skandynawii importuje nie tylko towary, ale również filozofię rozsądnych zakupów. Bo tam gdzie surowy klimat i wysoka świadomość środowiska naturalnego kształtują preferencje zakupowe, uważa się, że odpowiedzialne kupowanie tylko tego co naprawdę niezbędne jest nie tylko modne i oszczędne, ale również jest obowiązkiem wobec przyszłych pokoleń. W praktyce producenta i sprzedawcy oznacza to preferowanie produktów trwałych, przyjaznych środowisku oraz jak najlepsze dopasowanie wyrobu do potrzeb użytkownika.

Sklep zaprasza do Śródmieścia Warszawy na ulicę Franciszkańską 14, róg Bonifraterskiej. Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-19:00, a w soboty od 10:00 do 15:00.

Wybrane marki, dystrybuowane w sklepie FIORD: Five Seasons, Fjallraven, Marmot, Patagonia, Canada Goose, The Four Elements, Smartwool, Deuter, Aku, Teva, Thule, Optimus.

Kontakt: REKREACJA Dariusz Sokołowski, e-mail: dariusz@rekreacja.co, tel: 884 988 941.

Informacja sklepu Fiord

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0