HomeRynek outdoor

Nowy salon GO Sport w shoppingowym sercu Warszawy

29 sierpnia w Złotych Tarasach, galerii handlowej położonej w samym centrum Warszawy, odbędzie się wielkie otwarcie dziewiątego stołecznego sklepu sieci GO Sport. Gościem specjalnym będzie znany kick-boxer i bokser wagi ciężkiej – Przemysław Saleta.

Otwarcie rozpocznie się od godziny 12.00. Odwiedzający będą mogli porozmawiać z Przemysławem Saletą o zamiłowaniu do sportu i aktywnego trybu życia. Dodatkowo, klienci GO Sport obejrzą pokazowy trening sportowca przed walką z Tomaszem Adamkiem, a także będą mogli zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie lub zdobyć autograf.

Oprócz szerokiego asortymentu akcesoriów sportowych do różnych dyscyplin, GO Sport przygotował dla swoich klientów także mnóstwo promocji, np. buty biegowe marki Adidas za 99 złotych, rower miejski marki Kross za 999 złotych oraz bony na zakupy: za wydane 200 złotych klient może otrzymać bon o wartości 100 złotych na kolejne zakupy. Podobnie jak w pozostałych sklepach, również w nowym salonie w Złotych Tarasach stworzone zostały specjalne strefy – GO RUN, GO FIT, GO FOOT, GO SWIM czy MISS GO. Ich celem jest ułatwienie klientom nawigacji po sklepie i pomoc w odnalezieniu produktów przeznaczonych do interesujących ich dyscyplin.

Nowy salon zajmie powierzchnię ok. 1 200 mkw. i zlokalizowany będzie na drugim piętrze galerii, tuż przy ruchomych schodach przy głównym wejściu.

Po otwarciu nowego punktu sieć będzie liczyć 29 sklepów w całej Polsce. Jeszcze w tym roku GO Sport planuje następne otwarcia: sieć stawia na dalszy rozwój, dotarcie do nowych klientów w kolejnych miastach oraz promocję aktywnego i zdrowego trybu życia. 

Informacja prasowa GO Sport

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0