HomeRynek outdoor

Pięciopalczasty sklep we Wrocławiu

Już od 1 października fani pięciopalczastego obuwia Vibram FiveFingers znajdą swoją przestrzeń we Wrocławiu.  Lokalny dystrybutor otwiera właśnie swój pełnowymiarowy sklep przy ulicy Marii Skłodowskiej – Curie 5.

Vibram FiveFingers zyskują coraz większą popularność wśród sportowców, fizjoterapeutów, a także tych, dla których liczy się zdrowy i sportowy tryb życia. Buty te są dostosowane do anatomicznej budowy ludzkiej stopy, a unikalna budowa obuwia umożliwia jej pełen i całkowicie naturalny zakres ruchu. Buty te są z powodzeniem stosowane podczas górskich wędrówek, ćwiczeń i treningów biegowych.

FiveFingersy goszczą we Wrocławiu już od początku roku – do tej pory można je było kupić na stoisku w C.H. Magnolia. Otwarcie własnej przestrzeni handlowej to odpowiedź na oczekiwania klientów, którzy na stoisko przychodzą nie tylko po to, aby obejrzeć nowe modele FiveFingersów, ale także porozmawiać o swoich doświadczeniach w chodzeniu w tych specyficznych butach.

Osoby, które noszą Vibram FiveFingers przyrównać można do elitarnego stowarzyszenia tych, którzy poznali dawno zapomnianą przez ludzkość tajemnicę – tłumaczy Mirosław Pawelec, właściciel sklepu. – Ten, kto raz skusi się na chodzenie w naturalnych butach zrozumie, jak wiele możliwości ruchu tracimy więżąc nasze stopy w tradycyjnym obuwiu. Na szczęście są projektanci, którzy myślą też o tym, abyśmy mogli w najlepszym stopniu wykorzystać to, co naturalne – dodaje.

W ofercie wrocławskiego sklepu dostępne są wszystkie przeznaczone na polski rynek modele obuwia. Klienci znajdą tu także pełną gamę skarpet z palcami marki Injinji, które dedykowane są do obuwia VFFs. Osoby, które będą chciały dopiero rozpocząć swoją przygodę z barefootingiem uzyskają na miejscu informacje od osób, które na co dzień aktywnie korzystają z pięciopalczastych butów. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową: www.buty5palcow.pl.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 2
 • comment-avatar
  Anonim 9 lat ago

  Skalnik się wścieknie . I natychmiast sprowadzi podróbki z Chin, żeby tylko mieć taniej.

  • comment-avatar
   Anonim 9 lat ago

   Skalnik się nie wścieknie i nie sprowadzi.. Bo dla Skalnika, każdy ciekawy sklep w okolicy to dodatkowi potencjalni klienci.

   Poza tym Skalnik nie sprzedaje podróbek.

   Marcin Felińczak
   Skalnik