HomeNowości z rynku

Prezentacja technologii GORE-TEX Surround i kolekcji Meindl w sklepie E-Pamir

Każdy z nas ma w swojej kolekcji buty z membraną, jak i bez niej, każdy przeznaczony do innego typu aktywności. Te bez lepiej oddychają, jednak na deszczu zachowują się jak „dziurawy parasol”. Te z membraną, choć nie pozwolą aby deszcz zmoczył nam stopy, „oddychają” przede wszystkim przez cholewkę, czego rezultatem jest i tak wilgotna skarpetka.

Wydawałoby się, że w konstrukcji membran i butów za wiele wymyśleć już nie można. Jednak firma W.L. Gore & Associates stworzyła i wprowadziła na rynek nową technologię w obuwiu outdoorowym i miejskim zwaną GORE-TEX® SURROUND™ (więcej informacji TUTAJ).

Meindl X-SO 30 GTX z technologią SURROUNDMeindl X-SO 30 GTX z technologią SURROUND

Czy dzięki niej buty możę oddychać nie tylko przez górę i bok cholewki, ale także od dołu czy przez podeszwę? Przekonaj się sam!

W środę, 7 października, w krakowskim sklepie E-Pamir będzie okazja by na własnej skórze przetestować technologię GORE-TEX Surround i zobaczyć jak oddycha but wyposażony w membranę. Będzie można także przymierzyć najbardziej zaawansowane modele wysokogórskiego obuwia firmy Meindl, w tym m.in. Jorasse, Piz Palu i Courtes.

Meindl Jorasse GTXMeindl Jorasse GTX

Uczestnicy spotkania będą mieli wyjątkową możliwość rozmowy z ekspertami GORE-TEX i Meindl, którzy przybliżą technologię, odpowiedzą na każde pytanie i rozwieją wszelkie wątpliwości.

W dniu prezentacji – środa, a także w czwartek, będzie można zakupić wszystkie modele butów marki Meindl z 25 proc. zniżką.

W ramach testów butów będą dostępne modele: X-SO 30 GTX (męski i damski), X-SO 70 GTX (męski i damski), Idaho, Jorasse, Piz Palu, Courtes, a także: Vakuum GTX, Borneo 2 MFS, Jersey Pro (damski i męski), Texas Pro (męski i damski).

Prezentacja odbędzie się w Sklepie Górskim E-Pamir mieszczącym się przy ulicy Smoleńsk 21 w Krakowie. 20 minutowe prezentacje będą się zaczynać co godzinę od 14.00 do 18.00. Więcej informacji TUTAJ.

źródło: E-Pamir

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0