HomeRynek outdoor

Marmot Złotym sponsorem 13. Krakowskiego Festiwalu Górskiego

Wielkimi krokami zbliża się XIII edycja jednego z najważniejszych wydarzeń dedykowanych pasjonatom gór – Krakowskiego Festiwalu Górskiego. Tegoroczna odsłona odbędzie się w dniach 4-6 grudnia na obiektach Uniwersytetu Ekonomicznego. Złotym Sponsorem wydarzenia jest Marmot – ogólnoświatowy potentat w produkcji odzieży i akcesoriów dla miłośników sektora outdoor.

Krakowski Festiwal Górski nieprzypadkowo zasłużył na swoją renomę – w czasie 12 wcześniejszych edycji przewinęło się przez niego wielu wybitnych himalaistów i podróżników, zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Licznie zgromadzonej publiczności zaproszeni goście prezentowali swoje dokonania, jak również przedstawiali plany przyszłych wypraw. Spotkaniom z podróżnikami każdorazowo towarzyszyły liczne pokazy filmów, warsztaty, prelekcje, wystawy i konkursy. Nie brakowało również kiermaszu odzieży, butów i sprzętu najlepszych producentów.

Marmot, Złoty sponsor 13. KFG

Marmot, Złoty sponsor 13. KFG

Nie inaczej będzie w tym roku. Wystarczy wspomnieć nazwiska tegorocznych gości. Na scenie wystąpią m.in. światowej sławy himalaista i autor wielu książek – Brytyjczyk Sir Chris Bonington, niezwykle utalentowana wspinaczka młodego pokolenia – Brytyjka Hazel Findlay czy wybitny słoweński alpinista i wspinacz lodowy – Klemen Premrl. A to dopiero początek długiej listy osobowości świata gór, jakie zagoszczą na Festiwalu.

Szczegółowe informacje nt. wydarzenia znajdują się na stronie festiwalu – kfg.pl.

Inormacja prasowe Marmot

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0