HomeRynek outdoorImprezy outdoor

Firma Columbia Sportswear wzmacnia swoje partnerstwo z UTMB

Zainspirowana wielkim sukcesem układu partnerskiego zawartego z UTMB® w 2015 roku, firma Columbia Sportswear Company postanowiła wzmocnić w 2016 roku współpracę pomiędzy UTMB®, Ultra-Trail du Mont-Blanc®, a wszystkimi czterema swoimi markami: Columbią, Mountain Hardwear, OutDry oraz Montrail.

Misją firmy Columbia Sportswear Company jest łączenie ludzi aktywnych z ich pasją. UTMB® jest idealnym partnerem, który pozwala na zaakcentowanie oraz wyrażenie tej misji w całym portfolio naszych marek – włączając w to Columbię, Mountain Hardwear, OutDry oraz Montrail. UTMB® jest ikona, a równocześnie dużym wydarzeniem międzynarodowym, w którym uczestniczy 7500 osób z 87 krajów. Wszystkie te osoby podzielają tę samą pasję dla outdooru, która jest również żywa w naszej firmie. Ten układ partnerski jest dla nas wielce obiecujący i wyczekujemy z niecierpliwością dalszej współpracy z UTMB® oraz możliwości udzielenia wsparcia ze strony wszystkich naszych kluczowych marek – mówi Franco Fogliato, SVP General Manager EMEA.

Columbia – nowy Partner Prezentujący dla UTMB®

W 2016 roku firma Columbia stanie się Partnerem Prezentującym dla UTMB®. Ten nowy status sponsorski stanowi odzwierciedlenie tego, że Columbia oraz UTMB podzielają te same wartości i wspólną wizję przyszłości tego wydarzenia. Specjalny status partnerski da firmie Columbia niezwykle mocną pozycję wizualną w całej komunikacji wydarzenia – przed, w trakcie oraz po zawodach. Pozycja Partnera Prezentującego daje firmie Columbia niezwykłą okazję do współpracy z zespołem organizacyjnym UTMB®, ochotnikami, innymi partnerami oraz sportowcami w zakresie wprowadzania, testowania i prac nad innowacyjnymi technologiami outdoorowymi – w obuwiu i odzieży użytkowanych w najbardziej wymagających warunkach. 

Byliśmy pod dużym wrażeniem wielkiego sukcesu naszego układu partnerskiego z UTMB® w 2015 roku. W roku 2016 marka Columbia jest niezwykle dumna z tego, że stała się Partnerem Prezentującym UTMB®. Chamonix i Mont Blanc to niesamowity outdoorowy plac zabaw, a UTMB® stanowi doskonałą platformę do testowania i wprowadzania nowych innowacji – mówi Antti Karava, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji EMEA.

Mountain Hardwear, OutDry oraz Montrail

Firma Columbia Sportswear Company z przyjemnością donosi o tym, że wsparcie będzie udzielone również ze strony innych marek znajdujących się w jej portfolio:

  • Mountain Hardwear podtrzyma mocny układ partnerski z UTMB® jako Partner Ultra, który będzie mógł prezentować swój wyjątkowy i nowatorski sprzęt outdoorowy.

UTMB to niezwykłe wydarzenie, które przykuwa uwagę uczestników i widzów – to doświadczenie nie ma sobie równych. Firma Mountain Hardwear stara się tworzyć wyczynowy sprzęt oraz odzież outdoorową, które pozwalają sportowcom na śmiałe sprostanie wyzwaniom zwodów UTMB. Najbardziej dumni jesteśmy z wyjątkowej zdolności UTMB do łączenia oraz inspirowania różnego rodzaju ludzi z całego świata – mówi Andy Barker, Dyrektor Marki Mountain Hardwear & Montrail EMEA.

  • OutDry® – wraz  ze swoimi rewolucyjnymi technologiami wodoszczelnych i oddychających materiałów – staje się nowym Partnerem Oficjalnym UTMB®. To partnerstwo pomoże podnieść świadomość i rozpoznawalność wodoszczelnych technologii OutDry, wykorzystywanych w obuwiu, rękawicach i sprzęcie. 

Cała ekipa OutDry® jest naprawdę podekscytowana perspektywą tego partnerstwa. Dla nas taka impreza nie stanowi wyzwania, a raczej wyjątkową okazję aby podczas zawodów oraz testów terenowych zaprezentować przewagę wodoszczelnej/oddychającej technologii OutDry®. UMTB® – ze względu na wysoki poziom techniczny uczestników – stanowi idealne środowisko testowe, w którym będziemy mogli dowieść, że membrany OutDry® stanowią najbardziej zaawansowane rozwiązanie techniczne dla zawodników ekstremalnych zawodów trailowych oraz innych entuzjastów outdooru – mówi Luca Morlacchi, CEO OutDry.

  • Montrail, The Original Trail Running Brand, w nadchodzącym roku pozostanie w roli Oficjalnego Dostawcy Sprzętu UTMB® – w 2016 r. produkty tej marki będą dostępne w Europie w wyselekcjonowanych sklepach specjalistycznych dla biegaczy trailowych.

Jako Montrail jesteśmy przede wszystkim firmą specjalizującą się w biegach trailowych – wierzymy, że nic nie może się równać biegom górskim. Jesteśmy głęboko przekonani, że biegi trailowe dają poczucie wolności, a poruszanie się we wspaniałej scenerii górskiej, jedynie za pomocą siły własnych nóg, stanowi najdoskonalsze doświadczenie biegowe – taki też jest etos zawodów UTMB®. Nic więc dziwnego, że cieszymy się na możliwość dalszej współpracy z tym spektakularnym wydarzeniem – mówi Eron Osterhaus, Sr. Brand & Business Manager w Montrail.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0