HomeNowości z rynku

Gregory przedstawia ulepszoną linię plecaków Targhee. Nagroda ISPO AWARD

W sezonie jesień/zima 2016 marka Gregory zaprezentuje ulepszoną linię plecaków do zimowych zadań specjalnych Targhee. Model w wersji 32L otrzymał nagrodę ISPO AWARD WINNER na minionych targach ISPO 2016 w Monachium.

Dzięki 38-letniej historii w projektowaniu najlepszych plecaków turystycznych, nowa linia Targhee to idealne połączenie wagi, intuicyjnych rozwiązań i wytrzymałości.Wszystkie te cechy, wraz z oryginalnym designem idealnie spełnią oczekiwania nie tylko narciarzy i skiturowców lecz również snowboardzistów i miłośników rakiet śnieżnych.

Gregory, Targhee 32Gregory, Targhee 32

Linia plecaków Targhee istnieje w kolekcji Gregory już od kilkunastu sezonów zdobywając szereg nagród i wyróżnień przyznawanych przez magazyny narciarskie i snowboardowe. Na sezon zimowy 2016, plecaki uległy gruntownej „przebudowie”, bez zmian pozostała jedynie nazwa. Sercem nowej kolekcji jest ulepszony system nośny VertFlex, który zapewnia lepszą stabilizację przy jednoczesnym zachowaniu swobody ruchów. Termo-formowalny tylni panel (3D) idealnie dopasowuje się do kształtu pleców narciarza, a ulepszona miękka pianka zapewnia komfort użytkowania.

Ciekawą funkcjonalnością sprawdzającą się w warunkach zimowych jest dodatkowo izolowana komora na system hydrobag uniemożliwiająca zamarznięcie cieczy w rurkach. Wszystkie rozmiary plecaków posiadają intuicyjne systemy umożliwiające podpięcie nart, deski snowboardowej, rakiet śnieżnych oraz czekanów, przy jednoczesnym zachowaniu dostępu do komory wewnętrznych plecaka.

Plecaki zostały również wyposażone w mocny materiał zewnętrzny oraz zabezpieczenia chroniące przed przetarciami i uszkodzeniami zewnętrznymi. Wzmocnieniu uległy również taśmy służące do troczenia nart.

Nowa seria plecaków pojawi się w sprzedaży w sezonie jesień/zima 2016. Plecaki będą dostępne w trzech kolorach: Vapor Blue, Solar Yellow oraz Patrol Black, i w wielkościach 26, 32 i 45 litrów.

Plecaki będą dostępne w dwóch rozmiarach bo jak mówi szefowa europejskiego oddziału marki Gregory – Andrea Meerholz: Naszym celem było stworzenie bezkompromisowo najwygodniejszych plecaków, tak dopasowanych i wygodnych jak para butów – i cel został osiągnięty!

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0