HomeRynek outdoor

Panel dla blogerów na targach OutDoor 2016

W dniach od 13 do 16 lipca we Friedrichshafen nad Jeziorem Bodeńskim odbędą się najważniejsze dla europejskiej branży outdoorowej letnie targi – OutDoor. Wystawi się na nich 960 wystawców z ponad 40 krajów, a nowe produkty na sezon wiosna-lato 2017 zobaczy ponad 21 tys. branżowych specjalistów z 85 krajów oraz ponad tysiąc dziennikarzy. W tym roku organizatorzy targów postanowili także docenić blogerów, dla których przygotowano OutDoor Blogger Base.Jest to także szansa dla outdoorowych marek, które mogą poznać i zainteresować blogerów swoimi produktami.

Blogerzy są niezwykle istotną częścią rynku outdoorowego. To właśnie oni są bezlitosnymi testerami produktów, kreatorami nowych trendów, źródłem nowinek z outdoorowego świata oraz liderami opinii.

Akredytowani blogerzy będą mieli swoje miejsce w części Trend Lounge, gdzie czekać na nich będą stanowiska pracy, darmowe wi-fi, kawa i przekąski – z tego centrum dowodzenia będą mogli dzielić się ze swoją społecznością informacjami o najnowszych trendach w outdoorowym świecie.

Blogerzy będą mogli wziąć udział w wycieczce w ramach OBN Walk & Meet, podczas której spotkają się bezpośrednio z przedstawicielami outdoorowych marek, wymienią się wizytówkami, zaczerpną informacji z pierwszej ręki, w spokoju przyjrzą się najnowszym produktom. Pośrednikiem między blogerami a branżą outdoorową jest również platforma OutDoor Blogger Network.

Organizatorzy przygotowali także specjalny panel OBN_talks, w ramach którego będzie można dowiedzieć się jak udoskonalić swojego bloga i jak współpracować z outdoorowymi markami oraz podzielić się własnymi doświadczeniami. Panel i dyskusja odbędą się na terenie Foyer East.

Plan wydarzeń podczas OutDoor Blogger Base

OBN_talks

  • Środa, 15:00 – Foyer East, Trend Stage
  • Czwartek: 10:00 – Foyer East, Trend Stage
  • Piątek: 15:00 – Foyer East, Trend Stage
  • Sobota: 10:00 – Foyer East, Trend Stage

Panel dyskusyjny:

Czwartek, 12:30, Foyer East, Trend Stage

Temat: The Outdoors online – How do digital influencers shape the outdoor business?

Konferencja z udziałem Geertje Marquardt

Czwartek, 16:00, Room Berlin

Blogger Cooperations: opportunities and perspectives

OBN Walk & Meet

  • Środa, 13:00 (spotkanie w OutDoor Blogger Base)
  • Piątek, 10:00 (spotkanie w OutDoor Blogger Base)

Śniadanie blogerów

Sobota, 8:00, OutDoor Blogger Base

Więcej informacji o targach znajduje się na stronie: www.outdoor-show.com, akredytacje dla blogerów przyjmowane są TUTAJ.

Źródło: targi OutDoor

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0