HomeNowości z rynku

Dwie rzeczy od marki The North Face na każdą podróż

Wypad ze znajomymi za miasto, weekend w skałach, biwak nad rzeką, kilkudniowy wyjazd na Hel w poszukiwaniu wiatru i fal, trekking w Himalajach, a może kilka miesięcy w podróży po egzotycznych zakątkach świata? Każdy ma swój pomysł na najlepsze wykorzystanie letnich dni. Niezależnie od tego czy podróż potrwa dzień, dwa, czy miesiąc, są takie rzeczy, które po prostu trzeba ze sobą zabrać.

Podstawa to wytrzymała torba, która zapewni ochronę rzeczom i przetrwa wszelkie niespodziewane przygody. Prawdziwym klasykiem wśród podróżników z całego świata jest The North Face Base Camp Duffel. Stworzona, by sprostać najcięższym warunkom w czasie wypraw himalaistycznych. Niezwykle pojemna i praktycznie niezniszczalna. Dostępna jest w szerokiej gamie kolorów i kilku rozmiarach. Można ją nosić jak plecak i na ramieniu. Duffel sprawdzi się zarówno w czasie podróży na dachu autobusu w Azji, jak i jako torba z ubraniami na trening, czy bagaż podręczny w samolocie.
tnf

Drugą rzeczą, o której nie należy zapominać, zwłaszcza teraz, gdy popołudniami robi się chłodniej, jest to lekka i ciepła kurtka. The North Face Thermoball, wypełniona jest syntetycznymi włóknami, które w przeciwieństwie do puchu nie tracą właściwości izolacyjnych nawet po zamoknięciu. Można ją zwinąć do kieszeni, w związku z czym nie zajmie dużo miejsca w torbie lub plecaku. Lekka, pakowna i zapewniająca ochronę przed zimnem w każdych warunkach. Dokładnie taka, jaka powinna znaleźć się w torbie „na wszelki wypadek” bez względu na cel i termin podróży.

002_LO_2016B_210-0

015_HI_CMH0-M19-0

Wakacje jeszcze się nie skończyły, dlatego warto wykorzystać jak najlepiej każdy ciepły dzień. Czas spakować wszystko, co niezbędne i ruszać na poszukiwanie przygód!

Informacja prasowa marki The North Face

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0