HomeNowości z rynku

Garmin® VIRB® Ultra 30: kamera sportowa Ultra HD 4K z innowacyjnymi funkcjami

Wodoszczelna1 kamera sportowa VIRB Ultra 30 nagrywa pełne wrażeń filmy w jakości Ultra HD 4K/30kl/s. Mała, lekka i jednocześnie wytrzymała kamera VIRB Ultra 30 jest gotowa na najbardziej ekstremalne przygody. Precyzyjne czujniki i wysokiej czułości GPS rejestrują istotne dane G-Metrix™, aby pokazać, jak szybko, jak daleko i jak wysoko dotarliśmy.

Wszechstronna kamera VIRB Ultra 30 wyposażona została w zupełnie nowe funkcje. Wśród nich znajdziemy sterowanie głosem2, intuicyjny, kolorowy wyświetlacz dotykowy LCD, live streaming3 uruchamiany jednym dotknięciem, 3-osiową stabilizację obrazu4 i wiele więcej. Kamera jest łatwa w obsłudze, dzięki czemu można w pełni delektować się przygodą, bez wykonywania skomplikowanych operacji na urządzeniu.

VirbUltra

Jedną z najfajniejszych rzeczy w VIRB Ultra 30 jest bardzo łatwa obsługa, można po prostu powiedzieć kamerze, kiedy rozpocząć i kiedy zakończyć nagrywanie – mówi Jakub Szałamacha, Marketing Manager, Garmin Polska.  – Zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy docenią prosty sposób, w jaki można nagrywać, edytować i udostępnić filmy.

Doskonały dźwięk i obraz

Kamera nagrywa filmy Ultra HD w jakości 4K/30kl/s oraz filmy w trybie slow motion w jakości 720p/240kl/s, a jednocześnie umożliwia robienie zdjęć w rozdzielczości 12MP. 3-osiowa stabilizacja obrazu4 zapewnia doskonały materiał w każdym terenie. Kamera VIRB Ultra 30 wyposażona została w wejście na kartę microSD5. Bardzo czuły mikrofon rejestruje czysty dźwięk nawet pod wodą w wodoszczelnej obudowie6. Kolorowy, dotykowy wyświetlacz LCD również przystosowany został do pracy zarówno bez, jak i w wodoszczelnej obudowie. Użytkownicy mogą sprawnie w każdych warunkach zmieniać ustawienia oraz przeglądać nagrania. Ponadto wodoszczelna obudowa wyposażona została w szkiełko z hydrofobową, antyrefleksyjną powłoką zapewniającą nagrywanie wyraźnych obrazów w wodzie, w deszczu i przy dużej wilgotności.

VIRB Ultra 30

VIRB Ultra 30

Sterowanie głosem

VIRB Ultra 30 jest bardzo prosta i wygodna w użyciu. Korzystając z funkcji sterowania głosem Sensory TrulyHandsfree™2, można wydawać komendy takie jak np. „OK Garmin, start recording,” aby rozpocząć nagrywanie lub „OK Garmin, remember that,” aby oznaczyć szczególne momenty i później łatwo je znaleźć podczas edycji.

Live streaming, edycja i udostępnianie online

Bezpłatna aplikacja Garmin VIRB umożliwia udostępnianie wysokiej jakości filmów VIRB Ultra 30 w czasie rzeczywistym3 w transmisji na YouTube™, dzielenie się materiałem w mediach społecznościowych na portalach takich jak Facebook i Garmin Connect™. Kamerą sterować można z poziomu tabletu lub smartfona, wykorzystując łączność Wi-Fi®. Bogate w funkcje oprogramowanie Garmin VIRB® Edit zainstalowane na komputerze automatycznie wyróżnia oznaczone wcześniej najlepsze momenty akcji. Zarówno zaawansowani, jak i zupełnie początkujący montażyści mogą łatwo dodawać muzykę i animowane wskaźniki, liczniki i wykresy z danymi G-Metrix, aby pokazać całą pełnię przygody.

VIRB Ultra 30

VIRB Ultra 30

Kamera VIRB Ultra 30 sprzedawana jest w zestawie z wodoszczelną obudową.

Kamera VIRB Ultra 30 będzie dostępna w sprzedaży w III kwartale 2016.

https://buy.garmin.com/pl-PL/PL/sport-i-rekreacja/kamery/virb-ultra-30/prod522869.html

1 Do 40M w wodoszczelnej obudowie. Wiecej informacji na stronie: Garmin.com/waterrating.

2 Sterowanie głosem dostępne tylko w języku angielskim.

3 Po sparowaniu z kompatybilnym urządzeniem Apple. Wiecej informacji na stronie Garmin.com.

4 Stabilizacja obrazu dotyczy nagrań w jakości do 1080p/60kl/s.

5 Sprzedawane osobno. Sprawdź kompatybilność na stronie: Garmin.com/virbcards.

6 Do 40M.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0