HomeNowości z rynku

NEXO SOLAR – lampka do zadań specjalnych

Z łatwością zmieści się w każdym plecaku, a nawet w kieszeni. Przy grubości zaledwie 2 cm i wadze 113 gramów, może rozświetlić otoczenie 10 diodami led o łącznej mocy aż 65 lumenów. Jeśli to jednak za mało, wystarczy przyłożyć usta do NEXO Solar i… nadmuchać, by zyskać funkcjonalną i oryginalną lampę podczas odpoczynku w namiocie czy pod gołym niebem…

W pierwszym tygodniu września pojawi się w sprzedaży unikalna na polskim rynku lampa solarna NEXO Solar. Nadmuchiwana, wodoszczelna obudowa skrywa 10 diod LED połączonych ładowanych z wbudowanego akumulatora litowo-polimerowego. Dzięki panelowi słonecznemu, możemy zabrać ją niemal wszędzie, bowiem kilka godzin ładowania zapewnia nawet 6 godzin ciągłego świecenia.

Lampka outdoorowa Nexo Solar

Lampka outdoorowa Nexo Solar

– NEXO Solar testowaliśmy na Mazurach, nad Bałtykiem i w górach – podkreśla Łukasz Gruszka, dyrektor zarządzający NavRoad – po wyjęciu z plecaka i nadmuchaniu mamy solidną i efektowną lampę. Obudowa jest wykonana z przezroczystego tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest wodoszczelna, wodoodporna i z łatwością utrzymuje się na powierzchni wody.

10 diod LED o łącznej mocy 65 lumenów zapewnia dobre oświetlenie obszaru o powierzchni ok. 10 metrów kwadratowych. – W zależności od preferencji czy… nastroju możemy wybrać jeden z 8 kolorów światła lub też włączyć losowy wybór zmiennych kolorów – dodaje Gruszka.

Niewielka waga, zaledwie 113 gramów i możliwość złożenia sprawiają, że gadżet ten zmieści się w każdym plecaku czy damskiej torebce. W lampkę wbudowany został akumulator o pojemności 1000 mAh, który po pełnym naładowaniu za pomocą panelu słonecznego zapewnia do 6 godzin świecenia. Sugerowana cena detaliczna: 49 PLN

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Informacja prasowa NavRoad

KOMENTARZE

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    Szewczyk 8 lat ago

    bardzo fajny sprzęt, sprawdza się u mnie w ogródku, dzieciaki miały frajdę w basenie, a ja w Mamerkach 🙂