HomeNowości z rynku

Bukłak marki Hydrapak z prestiżowym wyróżnieniem

Shape-Shift™ Reservoir, bukłak wyprodukowany przez kalifornijską firmę Hydrapak, został uznany najlepszym, lekkim bukłakiem w 2016 roku. Wyróżnienie – Top Pick Award – przyznał mu w połowie sierpnia b.r. opiniotwórczy amerykański portal Outdoor Gear Lab. Od czerwca b.r. produkt dostępny jest w polskich sklepach outdoorowych.

hydrapak15

Wyróżnienie jest o tyle prestiżowe, iż Outdoor Gear Lab ceniony jest ze względu na testy produktów łączące szczegółowe badania laboratoryjne i sprawdzian w terenie. Zanim do nich dojdzie, eksperci z portalu analizują rynek, przyglądając się wielu dostępnym produktom w danej kategorii. Te, które uznają za najlepsze, nabywają we wszystkich możliwych rozmiarach. Następnie każdy egzemplarz wnikliwie badają w laboratorium i w terenie. Analizują i oceniają kluczowe aspekty – zarówno stricte techniczne parametry, jak i komfort użytkowania. Następnie ocena jest sumowana, a najlepsze produkty zdobywają wyróżniania w danej kategorii. W przypadku bukłaka Hydrapaka testerzy z Outdoor Gear Lab docenili w nim zwłaszcza zastosowanie niezwykle lekkiego i wytrzymałego, a zarazem bezpiecznego dla użytkownika tworzywa polimerowego.

hydrapak-shape-shiftt-reservoir-3l

Co warto wiedział o wyróżnionym produkcie?

Bukłak Shape-Shift™ Reservoir stworzony został z myślą o potrzebach osób aktywnych w terenie – podróżujących z plecakiem, chodzących i biegających po górach czy jeżdżących na rowerze. Wykonany został z niezwykle lekkiego poliuretanu termoplastycznego (TPU) o grubości 0,25 mm, w 100% wolnego od szkodliwych i rakotwórczych związków BPA oraz PCV. W zależności od zapotrzebowania użytkownika można do niego wlewać gorącą ciecz (nawet do 60°C), jak również go zamrażać, co ma praktyczne zastosowanie zwłaszcza w czasie upałów.

Podłużny kształt bukłaka pozwala na jego optymalne umieszczenie w plecaku lub kamizelce biegowej. Dzięki autorskiej technologii otwierania i zamykania w łatwy i szybki sposób można napełnić go wodą lub izotonikami. Właściwy przepływ płynów zapewnia ergonomiczny ustnik. Jego szczelność zagwarantowana jest poprzez zastosowanie obrotowego zaworu „on / off”. Optymalnie dobrany rozmiar końcówki znacznie poprawia komfort użytkowania. Dzięki użyciu wewnętrznej szyny spinającej ścianki  napełniony cieczą bukłak pozostaje w odpowiednim, smukłym kształcie. Szybkie odłączenie rurki od części z cieczą możliwe jest dzięki zastosowaniu systemu Plug-n-Play®. Za całkowitą szczelność odpowiada również strunowe zapięcie, dodatkowo zabezpieczone przed zgubieniem dłuższą, praktyczną gumką. Co istotne, w celu dokładnego wymycia bukłaka z łatwością można go odwrócić na drugą stronę.

hydrapak21

Shape-Shift™ Reservoir  posiada dożywotnią gwarancję na wady produktu i na przeciekanie, niespowodowane uszkodzeniami mechanicznymi. Dostępny jest w pojemności 2 i 3 litrów i wadze, odpowiednio, 140 i 162 gramów. Można go nabyć w sklepach takich jak: Apin, Asport, e-Pamir, MOKO, Perfect Sport czy Polar Sport.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0