HomeNowości z rynku

Ekskluzywny Menel ambasadorem islandzkiej marki ICEWEAR

Moda na skandynawski styl na dobre zagościła w Polsce. Coraz częściej wybieramy nie tylko minimalistyczne dodatki do wnętrz, ale także proste, stylowe i funkcjonalne ubrania. Do grona miłośników islandzkich klimatów dołączył Kamil Pawelski – znany jako Ekskluzywny Menel. Został on ambasadorem islandzkiej marki ICEWEAR, która niedawno wkroczyła do Polski.                

Ekskluzywny Menel ambasadorem islandzkiej marki ICEWEAR (fot. BlueIceberg)

Ekskluzywny Menel ambasadorem islandzkiej marki ICEWEAR (fot. BlueIceberg)

ICEWEAR to jedna z najpopularniejszych w Islandii marek. W jej ofercie znajduje się outdoorowa odzież damska i męska – softshelle, kurtki, bielizna termoaktywna oraz swetry z islandzkiej wełny, akcesoria, a także stylowe koce w skandynawskim stylu. Tajemnica produktów ICEWEAR tkwi w minimalizmie, prostocie i chłodnych, naturalnych barwach, które wpisują się w nadchodzący, jesienno-zimowy sezon oraz skandynawski trend, który opanował Polskę.

ICEWEAR łączy tradycyjne skandynawskie wzornictwo, zaawansowane technicznie tkaniny oraz islandzką wełnę, o której wie absolutnie wszystko. To perfekcyjne włókno – oddychające, lekkie, odporne na wodę i oczywiście naturalne – w rękach designerów ICEWEAR przeradza się w coś unikalnego i gustownego.

ekskluzywny-menel-x-icewear-islandia-2016_fot-blueiceberg-11

Kamil Pawelski, znany jako Ekskluzywny Menel ceni sobie modę, wygodę oraz jakość noszonych ubrań. Z racji fascynacji skandynawskim stylem zdecydował się na udział w kampanii Blue Iceberg, wyłącznego dystrybutora odzieży ICEWEAR w Polsce. Współpraca między Kamilem Pawelskim a Blue Iceberg zaowocowała sesją zdjęciową w Islandii. Zdjęcia z wykorzystaniem odzieży ICEWEAR w surowym, islandzkim klimacie podkreślają zdecydowaną, męską urodę Ekskluzywnego Menela oraz eksponują ponadczasowe, skandynawskie trendy.

Odzież ICEWEAR, którą miałem okazję przetestować podczas sesji w charakterystycznych dla Islandii warunkach, jest wiatroszczelna, wodoodporna i oddychająca. Chroniła nas przed nieprzewidywalnymi warunkami pogodowymi i jednocześnie pozwoliła cieszyć się urokami tej surowej wyspy. Poza tym minimalizm i skandynawski sznyt idealnie wpisuje się w obowiązujące trendy – opowiada Kamil Pawelski.

Swetry i dodatki z perfekcyjnego włókna jakim jest islandzka wełna, sprawdzą się w podróży, podczas aktywności na świeżym powietrzu, ale także w miejskim stylu.

ekskluzywny-menel-x-icewear-islandia-2016_fot-blueiceberg-8

Ubrania ICEWEAR są przeznaczone dla ludzi ceniących funkcjonalność, styl i niepowtarzalny wygląd. Taki właśnie jest Ekskluzywny Menel, z którym mieliśmy przyjemność współpracować podczas sesji na Islandii. Cieszymy się, że to właśnie on został promotorem islandzkiego stylu w Polsce – dodaje Anna Wołkanowska, właścicielka firmy Blue Iceberg, dystrybuującej produkty ICEWEAR.

Odzież ICEWEAR dostępna jest na stronie Blue Iceberg – www.blueiceberg.pl

Informacja prasowa        

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0