HomeRynek outdoor

Targi ISPO MUNICH za mniej niż miesiąc – ostatnie dni dla biletów Early Bird

W dniach od 5 do 8 lutego 2017 roku odbędzie się kolejna edycja największych europejskich targów dla branży outdoorowej i sportowej – ISPO MUNICH.

Trwające od niedzieli do środy targi przyciągną do Monachium tysiące wystawców (wielu także z Polski), kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających z całego świata oraz najlepszych sportowców. Odbędą się liczne szkolenia prowadzone przez specjalistów, dyskusje o kondycji branży oraz podsumowania minionego roku.

Szczegółowo o programie tegorocznej wystawy już wkrótce, teraz tylko przypomnimy o terminach.

EARLY BIRD TICKET

Jeszcze do 11 stycznia do godziny 15.30 cena biletu EARLY BIRD na ISPO to 21 EUR – bilet jednodniowy, 28 EUR – za 4 dni. Dzięki temu można zaoszczędzić 18 EUR lub 22 EUR w stosunku do biletów zakupionych na miejscu w kasie. Cena ISPO CARD jest stała przez cały okres przedsprzedaży oraz w kasie – 79 EUR. Bilety można kupić TUTAJ.

ISPO AWARD

Jak co roku grono profesjonalistów nagrodzi najlepsze produkty, przyznając im statuetkę ISPO AWARD. Produkty wybierane są w poszczególnych segmentach: outdoor, action, ski, performance, health&fitness; oddzielną kategorię stanowią produkty azjatyckie. Od 2013 roku przyznawana jest również nagroda za najbardziej kreatywne i efektowne działania marketingowe – ISPO AWARD COMMUNICATION. Deadline dla zgłoszeń to 13 stycznia 2017! Zachęcamy polskich producentów do udziału w konkursie! Więcej informacji TUTAJ.

Więcej informacji o targach ISPO MUNICH na stronie: munich.ispo.com.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0