HomeNowości z rynku

The North Face: najciekawsze nowości w kolekcji Wiosna – Lato 2018

Outdoor Show w niemieckim Friedrichshafen to najlepsza okazja, by zobaczyć jakie nowości pojawią się na rynku na początku kolejnego roku. Wśród produktów The North Face z pewnością wyróżniają się ultra lekkie produkty dla biegaczy, druga odsłona rewolucyjnego konceptu Apex Flex GTX i nowe produkty w alpinistycznej linii Summit Series.

Flight Series i FASTFOAM™

468 g – to całkowita waga zestawu odzieży i obuwia Flight Series, stworzonego we współpracy z Robem Krarem z myślą o biegach na dystansach ultra. W jego skład wchodzą: kurtka (80 g), szorty (64 g), koszulka z krótkim rękawem (86 g) i całkowicie nowe buty FlightSeries RKT (238 g).

FlightSeries RKT

W butach wykorzystana została opatentowana przez The North Face konstrukcja śródpodeszwy FASTFOAM™. Dzięki połączeniu miękkiego środka ze sztywniejszą ramą udało się zapewnić doskonałą amortyzację bez poświęceń na rzecz stabilności. Miłośników biegów górskich z pewnością ucieszy fakt pojawienia się w kolekcji 7- i 12-litrowych plecaków.

APEX FLEX GTX 2.0

APEX FLEX GTX 2.0

Rewolucyjna kurtka, zaprezentowana przez The North Face w minionym roku, będzie lżejsza o 40 g, a jej zdolność do odprowadzenia pary wodnej zostanie zwiększona o 12%. Połączenie wodoodpornej i oddycjającej membrany GORE-TEX 3L z miękką warstwą zewnętrzną i stretchowym wykończeniem wewnątrz pozwoliło stworzyć kurtkę o najlepszych parametrach, którą nosi się równie przyjemnie jak ulubioną bluzę z kapturem. To z pewnością jeden z najbardziej uniwersalnych produktów, jakie pojawiły się na rynku outdoorowym w ostatnich latach.

Summit Series L5 Ultralight Storm Jacket

Summit Series L5 Ultralight Storm Jacket

Najlżejsza i najbardziej pakowna kurtka alpinistyczna The North Face zaprojektowana została z myślą o ochronie w razie niespodziewanego załamania pogody. Ideą projektantów było stworzenie kurtki, która zajmuje jak najmniej miejsca i nie zwiększa znacząco wagi całego ekwipunku potrzebnego w czasie wspinaczki. L5 Ultralight Strom Jacket jest częścią alpinistycznej kolekcji Summit Series, w której wiosną 2018 roku pojawią się produkty dedykowane wspinaczce big-wallowej.

Więcej informacji na temat produktów The North Face znaleźć można na stronie:

www.thenorthface.co.uk

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0