HomeNowości z rynku

Nowa kolekcja Helly Hansen Heritage inspirowana 140-letnią historią marki

Norweska marka Helly Hansen świętuje 140-lecie swojego istnienia. To już prawie półtorawieczna historia światowej klasy designu i innowacyjności w projektowaniu odzieży technicznej. Z tej okazji, marka wypuszcza na rynek nową linię Heritage, w całości zainspirowaną wieloletnią tradycją i technologicznym postępem, jaki zapoczątkowała.

W 1877 Helly Hansen roku zaczęło produkować innowacyjną odzież wodoodporną dla norweskich rybaków. Od tego czasu, marka nieustannie zaskakuje wprowadzając na rynek sprzęt dla profesjonalnych żeglarzy, narciarzy oraz wszystkich entuzjastów sportów wodnych i zimowych.

Nowa kolekcja obfituje w produkty zainspirowane sukcesami Helly Hansen na przełomie 140 lat cennych doświadczeń. Każdy model w linii Heritage jest opracowany na podstawie testowanych przez lata, autorskich rozwiązań technologicznych, prawdziwych kamieni milowych w dziedzinie projektowania odzieży technicznej.

Helly Hansen z dumą przedstawia najnowsze modele oparte na historii swojego dziedzictwa:

  • Kurtka przeciwdeszczowa Helly Hansen z tkaniny Helox+, współczesna wersja słynnego płaszcza wykonanego z impregnowanego płótna lnianego – pierwszego wodoopornego materiału, który był początkiem historii Helly Hansen
  • Kurtka żeglarska wykonana z tkaniny Helly Tech® to dzisiejsza wersja wprowadzonego na rynek w latach 80 modelu pierwszej oddychającej i wodoodpornej kurtki żeglarskiej.
  • Lekka kurtka “polarowa” wykonana z tkaninyPropile Fleece® – wprowadzona na rynek już w latach 60
  • Bielizna termoaktywna z włókien Lifa® – przełamała schematy stosowania pierwszej warstwy już w roku 1970. Kultowy model bielizny – najszybciej schnący i ciepły materiał w sektorze odzieży technicznej

 

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0