HomeRynek outdoor

Kanada w Gdańsku? Szkolenie Jack Wolfskin 2017

Jack Wolfskin dba, aby idea kolekcji inspirowała do podróżowania. Były już kolekcje wzorowane na Lesie Deszczowym, Oceanie, Kubie czy Boliwii. Przyszedł czas na Kanadę, której unikatowość tworzy dzika przyroda, przestrzenie oraz przywiązanie do wartości bliskich naturze. To właśnie Kanada była głównym motywem przewodnim szkolenia marki Jack Wolfskin.

We wrześniu, w ośrodku żeglarskim w Gdańsku ponad 50 osób (pracownicy oraz partnerzy B2B) spotkało się na kolejnym już szkoleniu marki Jack Wolfskin. Szkolenie składało się z części teoretycznej oraz  terenowej.

Na wykładach Uczestnicy zapoznawali się z technologiami używanymi przy produkcji odzieży, butów i sprzętu. Podkreślano także zaangażowanie marki w Fair Wear Foundation na rzecz poprawy warunków pracy w fabrykach odzieżowych oraz eliminację szkodliwych dla środowiska związków chemicznych (PFC), powszechnie używanych w produkcji odzieży.

Podczas części outdoorowej – ekipa wcieliła się w mieszkańców Kanady: drwali, Indian, reżyserów, hokeistów czy… bobrów. Kolorowe postacie nadzorowały gry terenowe: turniej hokejowy, budowanie totemów zainspirowanych nazwami z aktualnej kolekcji czy nakręcenie na plaży spotu reklamowego marki.

W programie nie zabrakło także dodatkowych atrakcji – w drugim dniu szkolenia zorganizowano pokazy i przejażdżki psimi zaprzęgami. Blisko 25 psów rasy północnej na terenie ośrodka, stanowiło uzupełnienie prawdziwie kanadyjskiego charakteru szkolenia.

W programie nie zabrakło także dodatkowych atrakcji – w drugim dniu szkolenia zorganizowano pokazy i przejażdżki psimi zaprzęgami

At home outdoor (Na zewnątrz jak w domu) – to dewiza marki Jack Wolfskin, a szkolenie nie tylko pozwoliło poznać lepiej jej historię i filozofię czy stosowane technologie, ale przede wszystkim połączyło grupę ludzi z pasją do przygody. Szkoleniu towarzyszyła słoneczna pogoda, a zabawa i nauka zostały uwieńczone nocnymi śpiewami na dwie gitary przy ognisku.

           Dziękujemy Uczestnikom i zapraszamy na kolejną edycję!

Zespół Jack Wolfskin

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0