HomeNowości z rynku

Martes Sport wprowadza usługę dostawy w ten sam dzień

Martes Sport uruchomił innowacyjną usługę dostawy w modelu Same Day. To rozwiązanie pozwala na dostawę zamówienia w dzień jego złożenia. Od 9 października usługa Same Day Delivery, dostarczana przez firmę X-Press Couriers, jest dostępna w sklepie internetowym sieci – www.sklepmartes.pl.

Na ten moment pilotażowo wdrożenie działa wyłącznie na terenie Warszawy (decyduje kod pocztowy), dla zamówień złożonych w dni robocze do godziny 15:00. Zamówienia spełniające te kryteria zostaną doręczone w ten sam dzień między godziną 14:00 a 17:00 lub 18:00 a 22:00.

Mimo że usługę można traktować jako wariant „Premium” – w końcu jest to dostawa ekspresowa, sieć zdecydowała się oferować ją w cenie 5 złotych za przesyłkę. To niezwykle atrakcyjna oferta, gdyż cena nie różni się od standardowych przesyłek realizowanych za pośrednictwem firm kurierskich.

Szybkość doręczenia towaru do tej pory była jednym z głównych elementów odróżniających tradycyjny handel sklepowy od e-commerce. Dzięki usłudze Same Day ta granica zostaje przesunięta. Taka zmiana bezpośrednio wpływa na to, co dla nas najważniejsze – czyli zadowolenie klienta. – mówi Przemysław Golba, odpowiedzialny za rozwój e-commerce sieci Martes Sport.

Nie dziwi fakt, że dostawa tego samego dnia jest wprowadzana do kolejnych działów e-commerce, gdyż daje realną szansę na wyróżnienie się wśród konkurencji. Rynek zakupów internetowych w Polsce niezwykle dynamicznie się rozwija i zmienia, podobnie jak wymagania klientów. Dlatego też należy przyspieszyć, żeby nadążać na trendami – to właśnie część strategii Martes Sport.

Informacja prasowa Martes Sport

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 2
  • comment-avatar
    Oli 6 lat ago

    To trochę jak kupowanie Pendolino, podczas gdy osobowe jeżdżą po 30 km/h. Kupowałem kilka miesięcy temu przez internet i po kilku dniach otrzymałem e-mail, że już zaczęli przygotowywać paczkę. Niby czytałem regulamin, ale mniej by mnie wkurzyli nawet gdyby tylko nie wysyłali takich anonsów.

  • comment-avatar
    Tomasz 6 lat ago

    Ja po prawie tygodniu zrezygnowałem z zakupu. Kupować w Martesie przez internet to porażka. Najgorszy chyba sklep w kraju.