HomeRynek outdoor

Sklep Górski Taternik otwiera największy dział wspinaczkowy w Poznaniu

Poznański Sklep Górski Taternik po raz kolejny znacznie powiększył swoją powierzchnię. Na dodatkowych 70m2 odremontowanego przyziemia przygotowano nowoczesny, przestronny dział wspinaczkowy. Oprócz odnowionych wnętrz na klientów czekają rozszerzony asortyment oraz doradcy, którzy są aktywnymi, doświadczonymi wspinaczami.

Do tej pory miłośnicy ścian i boulderów z Wielkopolski i okolic mogli odwiedzać klimatyczną “szpejownię”, w której szybko robiło się dość tłoczno. Na nowym, wyremontowanym dziale ciasno już nie będzie. Do dyspozycji klientów jest nie tylko bardziej przejrzysta ekspozycja produktów, ale również przestronna przebieralnia i kącik z wygodną kanapą wraz z dobrą kawą z ekspresu.

Sklep Górski Taternik otwiera największy dział wspinaczkowy w Poznaniu

Stworzenie nowej, przyjaznej, ale prezentującej wysoki poziom przestrzeni jest ukłonem w stronę zgranej grupy wspinaczkowych zapaleńców. Każda edycja odbywających się w Poznaniu zawodów wspinaczkowych pokazuje, iż jest to środowisko, w którym nietrudno o wzajemne sympatie, wymiany doświadczeń i zdrową rywalizację. Dlatego nowa szpejownia ma nie tylko ułatwić zakupy, ale też zachęcić do fajnego, niespiesznego spędzenia czasu z ludźmi z tą samą pasją.

Asortyment oferowany przez Sklep Górski Taternik jest odpowiedzią na potrzeby zarówno doświadczonych, wieloletnich pasjonatów, jak i osób zaczynających swą przygodę ze ścianami lub skałami. Wybierać można pośród produktów sprawdzonych producentów, m. in. Black Diamond, Petzl, La Sportiva, Scarpa, Ocun, Mammut, Climbing Technology, Sterling Rope, DMM, Grivel i innych.

Nowe przestrzenie dla wspinaczy

Szczególnie rozbudowana jest oferta butów wspinaczkowych – ponad 60 dostępnych modeli oraz testowa ścianka pozwalają na precyzyjny dobór najbardziej odpowiedniego modelu, szczególnie przy wsparciu doradców, którzy chętnie udzielą wskazówek przede wszystkim początkującym. Nie zabrakło również sprzętu zimowego – od podstawowych raków i czekanów po specjalistyczne plecaki lawinowe.

Sklep Górski Taternik przy Gołębiej 5 (zaraz przy Starym Rynku) to trzypoziomowy sklep outdoorowy z pełną ofertą dla miłośników gór i podróżowania. Sprzęt wspinaczkowy, obuwie trekkingowe, najwyższej jakości plecaki, śpiwory, akcesoria biwakowe i wreszcie naprawdę szeroki wybór odzieży oraz profesjonalni, wciąż poszerzający wiedzę doradcy składają się na jedyny taki sklep w Poznaniu.

Informacja Sklepu Górskiego Taternik

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0