HomeNowości z rynku

Wyjątkowa premiera podczas Pucharu Świata w Wiśle – kolekcja Maćka Kota i 4F

Kontrast, detal i komfort definiują kolekcję przygotowaną przez Maćka Kota oraz zespół projektantów marki 4F. Skocznia to nie miejska dżungla, w której można pozwolić sobie na luz i swobodę noszenia się. Kolekcja Maćka Kota stawia na wygodę. Fani luźnego, sportowego stylu obok bluz, spodni, T-shirtów znajdą akcesoria i plecaki. Kolekcja trafi do sklepów 4F i 4Faces z końcem listopada.

Wielki start

Premiera kolekcji będzie miała miejsce podczas Puchar Świata w skokach narciarskich w Wiśle. 4F Truck zabierze wszystkich fanów w świat Maćka Kota. Chociaż sprzedaż pełnej kolekcji ruszy z końcem listopada, to już podczas Pucharu Świata w Wiśle, w strefie kibica mieszczącej się na Pl. B. Hoffa, będzie można kupić T-shirty i akcesoria z sygnowanej kolekcji Maćka Kota.

Moda na sport

Sporty style to proste i wygodne ubrania. Wykonane z elastycznych, wysokiej jakości materiałów gwarantują komfort. Od wielu lat marka 4F wspiera zawodowych sportowców tworząc dla nich kolekcje ubrań. 4F nie zapomina także o tych, dla których sport jest pasją. A łącząc te dwa światy przygotowuje kolekcje specjalne.

Marzyła mi się własna kolekcja ubrań. Jestem sportowcem, a sport to wyzwania. Tym razem moje wyzwanie przyjęła marka 4F. Zespół projektantów totalnie zaufał mi – mogłem tworzyć bez ograniczeń i spełniać własne wizje. Udało się! To z pasji do sportu, słabości do mody powstała kolekcja specjalna sygnowana moim nazwiskiem. Teraz po każdych zawodach będę mógł wskoczyć w relaks – mówi Maciek Kot.

Kolekcja Maćka Kota ma sportowy, swobodny styl. Dominują w niej kolory: czarny, biały i niebieski. W graficznych detalach, które pojawiają się w poszczególnych elementach kolekcji zostały zaszyfrowane ważne momenty z życia Maćka Kota – daty najważniejszych skoków, data urodzenia.

Komfort i możliwość relaksu po skokach to ważne funkcje, które ma spełniać ubranie. Takie założenia realizuje kolekcja Maćka, który na stoku chce się zmęczyć wygodnie, a po zawodach mieć szansę na relaks w wygodnym zestawie ubrań.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0