HomeRynek outdoorImprezy outdoor

Znamy już datę i lokalizację przyszłorocznego szczytu European Outdoor Summit 2018

EOS 2018 (European Outdoor Summit ) odbędzie się w dniach 19-20 września w szwedzkim Malmӧ. Będzie to już szósta edycja spotkania na szczycie, które z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród osób i firm związanych z branżą outdooru.

Po tegorocznym sukcesie największego spotkania europejskiej branży outdoorowej, które odbyło się w Treviso, możemy być już pewni, że to organizowane przez EOG (European Outdoor Group) wydarzenie wpisało się na stałe w kalendarz imprez naszej branży. EOS 2017 odwiedziło łącznie 270 delegatów z całej Europy, aby pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem i podyskutować na temat przyszłości outdooru.

Szósta edycja szczytu EOS została zaplanowana w dniach 19-20 września 2018. Gospodarzem wydarzenia będzie Malmӧ, kulturalne oraz gospodarcze centrum południa oraz trzecie co do wielkości miasto Szwecji. Parnerem EOS 2018 jest Scandinavian Outdoor Group (SOG). Zbudowane w 2015 roku, nowoczesne centrum kongresowe połączone jest z hotelem Clarion oraz usytuowane w centralnej części miasta. Wygodny dojazd zapewnia szybkie połączenie z lotniskiem w Kopenhadze.

Sara Wänseth, sekretarz generalny SOG komentuje:

Podczas tegorocznego szczytu w Treviso obiecaliśmy współorganizować przyszłoroczny EOS. Z przyjemnością podejmiemy to wyzwanie. Jesteśmy dumni, że Szwecja będzie miała okazję, po raz kolejny być gospodarzem dla tego wydarzenia (pierwszy EOS odbył się w Sztokholmie w 2013 r.). Naszym głównym celem jest zapewnienie uczestnikom szczytu inspirujących prelekcji, dyskusji oraz miejskich aktywności outdoorowych!

EOS jak co roku będzie obfitował w pełne inspiracji wykłady i seminaria prowadzone przez doświadczonych prelegentów i specjalistów z różnych dziedzin produkcji, handlu i marketingu, powiązanych z rynkiem outdooru i nie tylko. Coroczne spotkania na szczycie stwarzają możliwości edukacyjne, ale również są doskonałą okazją do dyskusji, wymiany poglądów i informacji dla liderów branży.

Mark Held, sekretarz generalny EOG komentuje:

Z przyjemnością będziemy współpracować z SOG podczas organizacji szczytu w Malmö. To miasto jest doskonałym miejscem dla naszego szczytu ze względu na dobre połączenia transportowe oraz swój kosmopolityczny charakter. Dołożymy wszelkich starań, aby raz jeszcze, zapewnić naszym gościom jak najlepsze warunki do wspólnej debaty.

Szczegóły dotyczące programu EOS 2018 oraz informacje dotyczące rezerwacji miejsc pojawią się już wkrótce. Tymczasem zainteresowanych zapraszamy na oficjalną stronę European Outdoor Summit.

Michał Gurgul

Źródło: Informacja prasowa European Outdoor Group

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0