HomeNowości z rynku

Spotify na zegarkach Garmin!

Garmin ogłosił właśnie integrację swoich zegarków z funkcją odtwarzania muzyki ze Spotify – największym serwisem streamingowym na świecie. Użytkownicy zegarków z serii fenix 5 Plus oraz subskrypcją Spotify Premium mogą teraz pobierać do pamięci urządzenia utworzone w aplikacji playlisty.

Spotify na zegarkach Garmin (fot. Garmin)

Dan Bartel, wiceprezes Garmin ds. sprzedaży elektroniki użytkowej:

Spotify to najpopularniejszy muzyczny serwis streamingowy na świecie. Jesteśmy dumni, że nasi klienci zyskali kolejny sposób na słuchanie muzyki w czasie aktywności. Niezależnie czy słuchasz rocka, popu, muzyki poważnej czy country, mając dostęp do milionów utworów w Spotify, z pewnością znajdziesz muzykę, która będzie odpowiednia dla Twojego nastroju.

Osoby posiadające subskrypcję Spotify Premium mogą teraz tworzyć playlisty i synchronizować je ze swoim kompatybilnym zegarkiem Garmin poprzez WiFi. Mogą wtedy przeglądać i uruchamiać odtwarzanie poprzez aplikację Spotify na ich zegarkach. Nowi użytkownicy mogą bezpłatnie wypróbować konto Premium odwiedzając stronę Spoti.fi/offer (czas promocji ograniczony – szczegółowe informacje w Regulaminie). Aplikacja Spotify jest już dostępna w serwisie Connect IQ dla posiadaczy zegarków z serii fenix 5 Plus, multisportowych smartwatchy stworzonych dla sportowców i poszukiwaczy przygód.

Od dziesięcioleci Garmin jest pionierem w wykorzystywaniu systemu GPS w nawigacji i urządzeniach bezprzewodowych dedykowanych osobom prowadzącym aktywny tryb życia. Marka dostarcza rozwiązania dla pięciu głównych segmentów jakimi są: motoryzacja, lotnictwo, żegluga, outdoor i rekreacja.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0