HomeRynek outdoorImprezy outdoor

Prezentacja sprzętowa BD, PIEPS, FRITSCHI oraz G3

Firma Crag Sport oraz przedstawiciel marki Patagonia w Polsce zapraszają na prezentację sprzętu związaną z narciarstwem pozatrasowym, splitboardingiem oraz bezpieczeństwem lawinowym.

Zaproszenie skierowane jest do wszystkich sklepów i serwisów narciarskich oraz skiaplinistycznych.

Na spotkaniu, które odbędzie się 06.03 w Krakowie (Willa Decjusza, Wola Justowska) zostaną zaprezentowane nowości i kolekcje czterech producentów, będących liderami w swoich kategoriach. Po raz pierwszy w Polsce zostanie zaprezentowana pełna kolekcja kanadyjskiej marki G3, trzy technologie plecaków lawinowych Jetforce, nowe ultralekkie wiązanie XENIC 10 marki Fritschi oraz nowy detektor MICRO BT.

Jak podkreślają organizatorzy spotkania: poprzez prezentację kolekcji czterech marek chcielibyśmy ułatwić potencjalnym klientom i zainteresowanym dostęp do profesjonalnych produktów związanych z narciarstwem freeridowym, skitourowym oraz splitboardingiem. W bogatej ofercie poszczególnych marek znajdują się m.in.: narty, splitboardy, kije, wiązania, foki, plecaki lawinowe, detektory oraz szereg akcesoriów przydatnych w uprawianiu coraz modniejszych w Polsce sportów pozatrasowych.

Prezentacja podzielona zostanie na 4 części, każda po ok. 45 min. W połowie spotkania przewidziana jest przerwa kawowa.

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy:

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0