HomeNowości z rynku

TentSet – nowa koncepcja sprzedaży namiotów marki Ferrino

W przyszłym roku Ferrino będzie świętować 150-lecie istnienia marki. Z tej okazji, w ofercie włoskiego producenta pojawi się nowa i (jak zapewniają przedstawiciele firmy) rewolucyjna koncepcja sprzedaży namiotów.

Ferrino TentSet (fot. mat. prasowe Ferrino)

System nosi nazwę TentSet i w skrócie można go określić jako konfigurator namiotu, dzięki któremu użytkownik ma możliwość indywidualnego określenia swoich potrzeb, wymaganych parametrów oraz doboru kolejnych elementów, takich jak:

 1. Namiot dwu- lub trzyosobowy
 2. Rodzaj sypialni
 3. Typ słupków
 4. Rodzaj tropiku
 5. Śledzie/szpilki, torby, troki i inne akcesoria
 6. Personalizowana grafika

Procesu konfiguracji swojego przyszłego namiotu będzie można dokonać on-line lub w sklepie stacjonarnym – za pośrednictwem specjalnego tabletu (dostarczanego sklepom za darmo).

Ferrino TentSet (fot. mat. prasowe Ferrino)

TentSet ma ułatwić sklepom prezentację produktu oraz zmniejszyć przestrzeń potrzebną na magazynowanie namiotów. Na takim sposobie sprzedaży skorzystać mają również klienci, którzy w łatwy sposób będą mogli upgrade’ować swoje namioty (np. dokupując sam tropik o bardziej zaawansowanych właściwościach lub lżejsze rurki) oraz wymieniać elementy, które ulegną zużyciu lub zniszczeniu w trakcie użytkowania.

źródło: materiały prasowe Ferrino

KOMENTARZE

WORDPRESS: 1
 • comment-avatar
  Wiśnia 5 lat ago

  Świetny pomysł.
  I taniej i ekologicznie. Jak ktoś chce wymienić namiot, to nie musi kupować np. odciągów, linek. Czasami nawet uda się wykorzystać nawet stelaż.