HomeNowości z rynku

Columbia Sportswear prezentuje kolekcję obuwia miejskiego SH/FT zaprojektowanego z myślą o pieszych wędrówkach

Columbia Sportswear ogłasza premierę swojej najnowszej kolekcji obuwia SH/FT inspirowanej współczesną, dynamiczną urbanizacją oraz dążeniami do poszukiwania równowagi na łonie natury. Stanowiąca doskonałe połączenie stylu i funkcjonalności kolekcja SH/FT została zaprojektowana z myślą o nowym pokoleniu – entuzjastach outdooru, i oferuje doskonałe parametry użytkowe zarówno na asfalcie, jak również na nieutwardzonym szlaku.

SH/FT (fot. Columbia)

Peter Ruppe, wiceprezes ds. obuwia w Columbii:

Zauważyliśmy, że coraz więcej młodych ludzi na łonie natury stara się odnaleźć równowagę, naładować baterie lub zwyczajnie odpocząć od pełnego zgiełku życia. Aby odpowiedzieć na ten trend, stworzyliśmy całkowicie nową kolekcję obuwia, która nie tylko nawiązuje do młodzieżowego wyczucia miejskiego stylu, ale także sprawdza się na szlaku. 

Czerpiąc inspiracje z wyjątkowej roli natury i miejskiego stylu życia młodzieży, firma Columbia Sportswear nawiązała współpracę ze zdobywcą platynowych płyt i nagród GRAMMY – DJ-em i producentem muzycznym Zeddem, aby wspólnie stworzyć kolekcję SH/FT. W miarę jak nowatorska muzyka Zedda zdobywa uznanie milionów fanów na całym świecie, artysta znajduje równowagę w wygodzie, tworząc niemal nieustannie, także w podróży.

DJ i producent muzyczny Zedd (fot. Columbia)

Zedd komentuje:

Jestem fanem sneakersów, więc zaintrygowała mnie idea, z której zrodziła się kolekcja SH/FT. Jestem zachwycony ich wyglądem, dopasowaniem oraz wygodą. Bez względu na to, czy jestem w studiu, na świeżym powietrzu czy na scenie, te buty to idealne połączenie wygody i stylu.

Zedd w nowym modelu z kolekcji SH/FT (fot. Columbia)

Od ponad 80 lat firma Columbia Sportswear stara się zachęcać swoich klientów do aktywności outdoorowych.  Kolekcja obuwia SH/FT idzie o krok dalej, zapewniając doskonałe parametry użytkowe i funkcjonalność na szlaku, nie zapominając o stylu. Oto najważniejsze cechy tej kolekcji:

  • Nowoczesna estetyka, żywe kolory i sportowa wygoda
  • Podeszwa środkowa SH/FT z podwójnym kompozytowym materiałem amortyzującym, który oferuje wysoką sprężystość dla długotrwałego użytkowania 
  • Przyczepna podeszwa odpowiednia dla różnego rodzaju nawierzchni
  • Cholewka dzianinowa zapewniająca wygodę przez cały dzień
  • OutDry, najlepsza w swojej klasie wodoodporna, oddychająca technologia Columbii

Nowa kolekcja marki Columbia nawiązuje do młodzieżowego wyczucia miejskiego stylu, ale także sprawdza się na szlaku (fot. Columbia)

Amerykańska premiera kolekcji SH/FT odbyła się 9 sierpnia w wybranych sklepach i pod adresem columbia.com. Obejmuje ona cztery style w rozmiarach i kolorach męskich i damskich. Zespół Columbii nawiązał dodatkowo współpracę z kilkoma butikami specjalizującymi się w sneakersach premium, w tym Atmos, ShoeGallery i UBIQ. W wybranych lokalizacjach tych marek będą dostępne edycje limitowane niektórych modeli. Od 16 sierpnia najbardziej kolorowe i krzykliwe modele SH/FT są dostępne u nowych partnerów Columbii: Foot Locker i Champs.

Europejska premiera kolekcji SH/FT została zaplanowana na wrzesień 2019. Kolekcja będzie dostępna pod adresem Columbia.com oraz w wybranych sklepach i obejmie trzy style męskie.

Zedd w nowym modelu z kolekcji SH/FT (fot. Columbia)

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0