HomeRynek outdoorPrasa outdoorowa

Koniec „Magazynu Górskiego NPM”… Czasopismo po 20 latach znika z rynku

W grudniu br., po 20 latach działalności ukaże się ostatni numer „Magazynu Górskiego NPM”. Wydawca pisze: „To była niezapomniana przygoda.”

Ostatni numer „NPM” 12(255)/2019

Ostatni numer „NPM” 12(255)/2019

Lech Kruszona, wydawca „NPM” pisze:

Jako jego wydawca chciałbym się pożegnać, a przede wszystkim podziękować za ten niezwykły czas.
Dziękuję wszystkim, którzy przez tych 225 wydań dawali z siebie maksimum zaangażowania i profesjonalizmu, dzielili się swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem, nie poddali się zniechęceniu w zmiennych, często niewymarzonych warunkach, nie szczędzili czasu i sił, by zarówno miesięcznik trzymał wysoki poziom merytoryczny i edytorski, jak i spotkania z Wami były atrakcyjne, dobrze zorganizowane, poszerzające horyzonty.
Najbardziej jestem dumny z Zespołu, który solidnie pracował nad tym, byście Wy – Czytelnicy – czerpali z łamów nie tylko inspiracje, ale i rzetelną wiedzę, która czyniła Wasze wędrówki bezpieczniejszymi, ciekawszymi, lepszymi. Wielka to zasługa pracowitości, talentu i pasji Tomasza Cylki, redaktora naczelnego „n.p.m.” od ponad dwunastu lat. Chapeau bas!

[…]

Ufam, że nikt lepiej od miłośników gór nie zrozumie, że czasem należy odpuścić, zrezygnować z wyznaczonego celu, „jeżeli pora jest już zbyt późna albo zmęczenie zbyt duże”, jak w jednym z wywiadów powiedziała Sylwia Bukowicka.

To była niezapomniana przygoda. Dziękuję Wam za nią.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0