HomeRynek outdoor

Hydro Flask – nowy agent marki w Polsce

Hydro Flask – amerykański producent butelek i kubków termoizolacyjnych wykonanych ze stali nierdzewnej zmienia strukturę sprzedaży w Polsce. Nowym przedstawicielem marki zostaje firma Forest Agency, reprezentująca również kalifornijską markę Stance.

Hydro Flask (fot. mat. prasowy)

Hydro Flask

Marka Hydro Flask została założona w 2009 roku w Oregonie i jest wiodącą marką w zakresie izolowanych butelek oraz kubków na kawę. Hydro Flask jest obecny w Europie od 2016 roku.

Produkty Hydro Flask łączą w sobie właściwości termosów oraz bidonów turystycznych. Gwarantują doskonałą izolację termiczną, łatwość w transporcie oraz nie chłoną zapachów. Butelki Hydro Flask dedykowane są zarówno do przechowywania gorących napojów w zimie, jak i chłodnych latem. Korzystanie z Hydro Flask niesie za sobą również aspekt ekologiczny, gdyż ogranicza użytkowanie plastikowych butelek, a co za tym idzie generuje mniej śmieci.

Hydro Flask (fot. mat. prasowy)

Na kolekcję marki składa się seria: HYDRATION – butelki termoizolacyjne do przechowywania zimnych i ciepłych napojów, COFFEE – kubki termoizolacyjne na gorącą kawę i herbatę, BEER – kufle na piwo, WINE – butelki na wino, KIDS – kubki dedykowane dla najmłodszych oraz FOOD – pojemniki na jedzenie. 

Zmiany w zakresie przedstawicielstwa Hydro Flaska na rynku polskim będą obowiązywać od 1 kwietnia 2020 r. Firma Forest Agency już teraz zajmuje się kampanią preorderową na sezon wiosna/lato 2020 oraz jesień/zima 2020.

Forest Agency

Przedstawicielem marki Hydro Flask w Polsce została firma Forest Agency, którą reprezentuje Aga Piotrowska oraz Jarek Noga, od kilku lat związani z branżą outdoorową, współpracujący wcześniej m.in. z markami Black Diamond, Patagonia, Gregory Packs oraz firmą Crag Sport.

Kontakt Forest Agency:

  • Aga Piotrowska, Jarek Noga 
  • info@forestagency.pl
  • +48 798 743 493

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0