HomeRynek outdoor

Columbia ogłasza partnerstwo ze szwajcarską narciarką freestylową Sarah Hoefflin

Marka Columbia poinformowała, że została oficjalnym sponsorem odzieży Sarah Hoefflin na sezon 2020. Sarah jest 29-letnią szwajcarską narciarką freestylową, która mieszka w Chamonix, a swoją karierę zawodową rozpoczęła dość późno, bo dopiero po studiach i zdobyciu dyplomu z neurologii. To nie powstrzymało jej jednak przed awansowaniem do elity narciarstwa w stylu dowolnym i zdobywaniem medali w wielu prestiżowych konkurencjach. 

Sarah Hoefflin (fot. mat. marki Columbia)

Do jej największych osiągnięć sportowych zawodniczki należy złoty medal w konkurencji slopestyle  na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczangu w 2018 roku, a także złoty medal Big Air na Aspen Winter X Games w 2018 roku i srebro w konkurencji Slopestyle w 2019 roku. 

Sarah Hoefflin (fot. mat. marki Columbia)

Pod koniec tygodnia Sarah Hoefflin wystąpi w 2020 X Games organizowanych w Aspen, gdzie będzie startować w konkurencjach slopestyle i big air.

W zawodach weźmie udział także dwoje innych sponsorowanych przez Columbię narciarzy freestyle: Cassie Sharpe z Kanady, która zdobyła złoty medal w Slopestyle na ostatnich Zimowych Igrzyskach Olimpijskich i Alex Ferreira z USA, który wywalczył złoty medal na Winter X Games w Aspen w konkurencji Superpipe w 2019 roku.

Sarah Hoefflin (fot. mat. marki Columbia)

Informacja prasowa

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0