HomeRynek outdoor

Oświadczenie The North Face: wsparcie The Explore Fund w związku z Covid-19

Jeden z liderów branży, marka The North Face przesyła oświadczenie.

Zjednoczeni, by iść naprzód

Od ponad 50 lat naszym celem jest podtrzymywanie ducha eksploracji, który jest siłą napędową rozwoju nas jako jednostek, ale i członków globalnej społeczności odkrywców. Wszelkie ograniczenia, które nie pozwalają nam obecnie czerpać radości z aktywności outdoorowych, dla wielu osób, miejsc czy organizacji, stanowią największe z dotychczasowych wyzwań. 

Postanowiliśmy wesprzeć naszych outdoorowych przyjaciół. W tym celu przekazaliśmy środki w wysokości miliona euro na The North Face Explore Fund. Pozwolą one udzielić wsparcia członkom społeczności odkrywców na terenie całej Europy. Będziemy blisko współpracować z władzami krajowymi i odpowiednimi instytucjami, by właściwie rozdysponować fundusze i jak najszybciej pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

Chcąc wesprzeć pracowników służby zdrowia w ich codziennych zmaganiach, przekazaliśmy też cały zamówiony przez nas czas antenowy w europejskich stacjach telewizyjnych w kwietniu br. na cele emisji najistotniejszych komunikatów i ostrzeżeń.

Jednocześnie, w trosce o zdrowie naszych pracowników, nasze sklepy pozostają cały czas zamknięte. Stosujemy się do obowiązujących lokalnie wytycznych, by mieć pewność, że ich ponowne otwarcie będzie w pełni bezpieczne. 

Arne Arens, dyrektor generalny The North Face komentuje:

Ten czas jest trudny dla każdego z nas, jednak z największymi wyzwaniami mierzą się obecnie ci, którzy każdego dnia narażają swoje życie w walce z COVID-19. Czujemy ogromną odpowiedzialność za nasze działania i jesteśmy dumni, że możemy wykorzystać swoje zasoby, by wesprzeć ich bohaterskie czyny i przyłączyć się do wspólnych wysiłków, by ulżyć tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

Walka przeciwko COVID-19 trwa i wywiera coraz większy wpływ na nasz świat. Będziemy nadal poszukiwać sposobów, by wesprzeć przedstawicieli służby zdrowia oraz wszystkich dotkniętych przez kryzys. Pełni nadziei wyczekujemy dnia, kiedy znów będziemy mogli wspólnie cieszyć się odkrywaniem tego, co nas otacza.

The North Face 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0