HomeRynek outdoor

Nowe sklepy w sieci Martes Sport – Siedlce i Chełm. Działalność wznowiły również sklepy w galeriach handlowych

Martes Sport, pomimo epidemii koronawirusa, realizuje strategię kolejnych otwarć sklepów w swojej rozbudowanej sieci. Tym razem otwarte zostały dwie kolejne placówki – w Siedlcach i Chełmie. W sumie w Polsce działa ponad 320 sklepów tej firmy. Przypomnijmy, że 27 kwietnia działalność wznowiły 94 sklepy. Z kolei od 4 maja, wraz z otwarciem galerii handlowych, Martes Sport zaprosił do swoich wszystkich pozostałych placówek.

Jeden z salonów Martes Sport zlokalizowany w centrum handlowym (fot. martessport.com.pl)

Sklep w Siedlcach został otwarty w centrum handlowym Stop Shop. W szerokiej ofercie klienci mogą znaleźć tam produkty od najbardziej cenionym marek, takich jak Arena, adidas, Hi-Tec, Nike, Puma czy Salomon. Asortyment wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pasjonatów różnych sportów, m.in. pływania, biegania, crossfitu, piłki nożnej, kolarstwa czy skatingu.

Z kolei sklep w Chełmie pojawił się w Galerii Chełm. W ofercie przeważa propozycja dla miłośników najpopularniejszych sportów, takich jak bieganie, piłka nożna, siatkówka, pływanie, fitness, kolarstwo. Martes Sport prezentuje również szeroki wybór produktów dla fanów turystyki górskiej. Miłośnicy gór zaopatrzą się tutaj w solidne buty trekkingowe, wygodną odzież oraz pojemne plecaki i inne praktyczne akcesoria na swoje wyprawy. Asortyment sklepu wychodzi także naprzeciw oczekiwaniom aktywnych rodzin – nowoczesne kolekcje lifestylowe od popularnych marek zadbają o komfort rodziców i dzieci, zarówno na co dzień, jak i podczas weekendowych wypadów.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0