HomeRynek outdoor

Wspieram GOPR! Finał akcji marki Salewa

W dniu 10 lutego o godzinie 12:00 w schronisku PTTK na Turbaczu odbyło się oficjalne zakończenie pierwszej edycji akcji „Wspieram GOPR” organizowanej przez markę Salewa. Przekazanie środków zgromadzonych ze sprzedaży limitowanej edycji technicznej opaski nastąpiło poprzez podarowanie symbolicznego vouchera od marki Salewa. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego wraz z Naczelnikiem Jerzym Siodłakiem oraz przedstawiciele marki Salewa. 

Symboliczne przekazanie vouchera od marki Salewa dla GOPR (fot. mat. prasowy marki Salewa)

Jak podsumowuje, Jarosław Daniel East Europe General Manager:

Akcja #wspieram GOPR pokazała jak bardzo wszyscy miłośnicy gór doceniają pracę ratowników GOPR. Opaski sprzedały się błyskawicznie, więc na pewno akcję będziemy kontynuować, zapewne z innymi produktami. Oczywiście przy wsparciu marki Salewa.

Łukasz Śleziński Sales Manager marki, dodaje:

Od jakiegoś czasu zastanawialiśmy się, jak rozszerzyć naszą współpracę z GOPR, w sposób, który umożliwiłby zaangażowanie się również innym osobom, które po prostu chciałyby dołożyć swoją cegiełkę wsparcia i docenić tym samym pracę ratowników – akcja z opaskami, to był strzał w dziesiątkę.

Jerzy Siodłak pełniący funkcję Naczelnika GOPR potwierdza, że akacja „Wspieram GOPR” odbiła się bardzo pozytywnym echem wśród pasjonatów gór, którzy kupując opaski okazali szacunek i wsparcie dla ciężkiej pracy ratowników. 

Cały zysk ze sprzedaży opasek wyniósł 65 325 zł

Jarosław Daniel i Jerzy Siodłak (fot. mat. prasowy marki Salewa)

Opaski sygnowane logo GOPR dostępne były w trzech stylowych wersjach kolorystycznych od 1 lipca 2020 roku w wybranych punktach – salonach firmowych SALEWA i innych sklepach detalicznych, ale także w schroniskach górskich. W kampanii promocyjnej brało udział wielu zawodników i ambasadorów marki w Polsce w tym himalaistka Kinga Baranowska, biegaczka narciarska Justyna Kowalczyk i paralotniarz, zawodnik Red Bull X-Alps Michał Gierlach oraz Jacek Matuszek – doświadczony wspinacz sportowy i górski.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0