HomeNowości z rynku

Hydro Flask w nowych wiosennych kolorach!

Czy masz już swoją ulubioną butelkę na wodę na nadchodzący letni sezon? Niezależnie od tego, czy planujesz przygody na górskim szlaku, czy też miejski spacer w parku, zawsze miej przy sobie ulubioną butelkę lub kubek i dbaj o nawodnienie podczas każdej aktywności.

Hydro Flask w nowych wiosennych kolorach! (fot. Hydro Flask)

Produkty Hydro Flask i ich niezawodne właściwości będą towarzyszyć Ci na każdym kroku, nie tylko tym outdoorowym. Amerykańska marka właśnie zaprezentowała izolowane butelki oraz kubki w nowych wiosennych kolorach, którymi postara się ożywić Twoją następną przygodę! 

Hydro Flask w nowych wiosennych kolorach! (fot. Hydro Flask)

Wśród szerokiej gamy termoizolowanych kubków oraz butelek na nadchodzący sezon letni pojawiają się cztery nowe kolory : goździkowy (carnation), alpejski (alpine), deszczowy (rain) oraz ananasowy (pinapple). Butelki na napoje, kubki na kawę i herbatę oraz praktyczne termosy na jedzenie ze względu na swoją wszechstronność oraz niezawodność zyskały ważne miejsce w naszym codziennym życiu.

Bez względu na rozmiar oraz nakrętkę, każda butelka gwarantuje, że Twoje napoje będą zimne do 24 godzin, a gorące do 12h –  wybrany przez Ciebie napój będzie miał idealną temperaturę przez cały dzień!

Hydro Flask w nowych wiosennych kolorach! (fot. Hydro Flask)

Butelki, kubki oraz akcesoria Hydro Flask w nowych wiosennych kolorach są już dostępne w najlepszych sklepach outdoorowych w Polsce.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0