HomeNowości z rynku

Dometic rozszerza ofertę lodówek przenośnych na rynku europejskim

Skandynawska marka Dometic wprowadza na europejskie rynki nową linię stylowych i kolorowych, a jednocześnie naprawdę wytrzymałych pasywnych lodówek przenośnych zaprojektowanych i skonstruowanych z myślą o przygodach na świeżym powietrzu. Lodówka pasywna Dometic Patrol, która przeszła serię testów przeprowadzanych przez użytkowników w najtrudniejszych warunkach terenowych, jest teraz dostępna w zupełnie nowej kolorystyce. Testerzy potwierdzają, że lodówki wytrzymają najróżniejsze wyzwania związane z użytkowaniem w plenerze, więc można cieszyć się nimi w każdym miejscu.

fot. Dometic

Duże i małe przygody na świeżym powietrzu wymagają najbardziej wytrzymałego sprzętu. Lodówka pasywna musi przetrwać próbę czasu, jak i różne warunki – kamieniste tereny, błoto, piasek, ulewny deszcz czy gradobicie. Powinna sprostać każdemu wyzwaniu.

Solidny korpus i pokrywy modelu Patrol zostały zaprojektowane przez Dometic z jednolitego, formowanego rotacyjnie polietylenu. Został zaprojektowany z myślą o długich podróżach przez lasy, góry i morza.

fot. Dometic

Henrik Fagrenius, prezes segmentu EMEA w Dometic, mówi:

Rozwijamy naszą działalność i w jeszcze większym stopniu wchodzimy w segment towarów konsumpcyjnych, dodając do naszego asortymentu kolejne atrakcyjne produkty. Myślę, że nasze ciekawe wzornictwo w nowych, przyciągających wzrok kolorach spodoba się odbiorcom ceniącym sobie zarówno styl, jak i jakość. Lodówka pasywna Dometic Patrol jest przygotowana dopodróży w trudnych warunkach. Zbudowaliśmy ten produkt z myślą o maksymalnej wytrzymałości. Chcemy, aby każde zadrapanie opowiadało historię, któranatychmiast przywoła wspomnienia z przebytych wycieczek i przejażdżek.

Lodówki pasywne Patrol są dostępne w wyrazistych i zupełnie nowych kolorach: Ocean, Olive i Mango, a także Dometic Slate i Mist. Ponadto, razem z produktem klienci otrzymają zestaw łatwych do usunięcia naklejekdo personalizacji.

Izolacja zastosowana w modelu Patrol jest również wyjątkowa. Dzięki bardzo wydajnej konstrukcji warstwy izolacyjnej lodówki te utrzymują lód zamrożonym przez kilka dni, gwarantując dostęp do świeżej żywności i napojów w każdych warunkach terenowych i w każdym klimacie.

fot. Dometic

Te stylowe lodówki przenośne, zaprojektowane z myślą o częstych wyprawach w teren, mają grube izolowane ścianki z pianki poliuretanowej oraz uchwyt pokrywy o pełnej długości. Są również wyposażone w wygodnefunkcje, takie jak szczelny odpływ, uszczelka pokrywy odporna na zamrażanie i gumowany zatrzask otwierany jedną ręką. Model ten można doposażyć w uchwyty na wędki, uchwyty na kubki i otwieracze do butelek.

Seria Dometic Patrol jest teraz dostępna na rynkach europejskich zarówno we własnym sklepie online, jak i uwybranych sprzedawców detalicznych.

Więcej informacji na temat tego produktu, specyfikacjitechnicznych, cen i punktów sprzedaży można znaleźćna stronie:

fot. Dometic

***

O firmie Dometic

Dometic to firma międzynarodowa, dostarczająca wysokiej jakości rozwiązania aby ułatwić życie w podróży w zakresie m. in. żywności i napojów, klimatyzacji, zasilania i sterowania oraz innych obszarów. Dometic prowadzi działalność w Ameryce Północnej i Południowej, regionie EMEA oraz Azji i Pacyfiku, oferując produkty do użytku w pojazdach rekreacyjnych, ciężarówkach i samochodach klasy premium, łodziach turystycznych i barkach oraz do wielu innych zastosowań. Naszą motywacją jest oferowanieinnowacyjnych i niezawodnych produktów o wyjątkowym wzornictwie. Nasze produkty sprzedajemy w około 100 krajach oraz dysponujemy globalną siecią dystrybucyjnąi dealerską. Firma Dometic zatrudnia około 6500 osób na całym świecie, w 2020 r. osiągnęła sprzedaż netto w wysokości 16,2 mld SEK (1,8 mld USD), a jej siedziba mieści się w Sztokholmie w Szwecji.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0