HomeImprezy outdoorKonferencje

OutDoor by ISPO: Global Summit Edition – konferencja odwołana

Koncepcja przeprowadzenia tegorocznej edycjiOutDoor by ISPO jesienią w połączeniu z organizowanym przez European Outdoor Group (EOG) szczytem o nazwie Global Summit Edition, spotkała się podobno z ciepłym przyjęciem, a proponowane tematy konferencji cieszyły się sporym zainteresowaniem. Niemniej do wydarzenia tej jesieni nie dojdzie.

***

Przedstawiciele OutDoor by ISPO oraz organizatorzy szczytu ogłosili niedawno, że ich wspólne wydarzenie, które miało odbyć się wyjątkowo tej jesieni, nie dojdzie do skutku ze względu na sytuację w branży. Uwaga przedstawiciele marek sportowych i producentów jest aktualnie w pełni skupiona na wyzwaniach związanych z pandemią koronawirusa. Jednym z podstawowych problemów, będącym następstwem epidemii COVID19 są wąskie gardła w procesach produkcyjnych oraz zapewnienie ciągłości łańcuchów dostaw.

Jednak nie ma tego złego… – przekonują przedstawiciele ISPO i EOG. Planowana konferencja zostanie przeniesiona na targi ISPO Munich 2022, które odbędą się w dniach 23-26 stycznia w monachijskich halach targowych. Planowane prezentacje i panele dyskusyjne dotrą dzięki temu to jeszcze szerszego grona. Podczas targów będzie można wziąć udział w tych wydarzeniach w specjalnie stworzonej przestrzeni konferencyjnej – Experience Hall.

Klaus Dittrich, CEO i Prezes Zarządu Messe München, przekonuje:

Potrzeba spotkania twarzą w twarz wśród uczestników naszego sektora jest bardzo silna, jednak aktualne wyzwania wymagają obecności na miejscu, w firmach. Dlatego również i z naszej perspektywy lepszym rozwiązaniem jest włączenie wykładów, paneli i warsztatów do programu ISPO Munich 2022.

Mark Held, Prezes European Outdoor Group, dodaje:

Jestem dumny z programu, który udało nam się stworzyć, i który spotkał się z tak ciepłym przyjęciem. Jest nam przykro, że nie dojdzie do jego realizacji tej jesieni, jednak nie możemy oczekiwać, że w aktualnej sytuacji menadżerowie opuszczą swoje firmy, by wziąć udział w trwającej trzy dni konferencji.

Oficjalny komunikat ISPO i EOG na temat przeniesienia szczytu na targi zimowe, znajduje się tutaj:

Kolejna edycja OutDoor by ISPO odbędzie się w normalnym dla tech targów czasie, czyli latem, 2022 r. Dokładną datę poznamy w najbliższych tygodniach.

Red.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0