HomeTargi

Kiermasz na 19. Krakowskim Festiwalu Górskim – 4-5 grudnia

W grudniu 2021 roku odbędzie się Krakowski Festiwal Górski. Przed nami już 19. edycja tej unikatowej imprezy. Organizatorzy planują ją w tradycyjnej formule z publicznością w dniach 4-5 grudnia. Imprezę wzbogaci również, doskonale przyjęta przez widzów w zeszłym roku, edycja online (dostęp do platformy 1-31 grudnia). Zatem niezależnie od ewentualnych pandemicznych utrudnień planowana jest kolejna, ciekawa edycja festiwalu, która odbędzie się w ICE Kraków. Nowoczesne przestrzenie centrum kongresowego dadzą również możliwość do zorganizowania kiermaszu outdoorowego.

Po raz pierwszy partnerzy KFG będą mogli zaplanować swoje stoiska i punkty wystawiennicze w profesjonalnych przestrzeniach, które powinny przypaść do gustu zarówno wystawcom, jak i odwiedzającym.

ICE Kraków (fot. ICE Kraków)

ICE Kraków – sala główna (fot. ICE Kraków)

Kiermasz odbędzie się w dniach 4-5 grudnia (sobota-niedziela). Do dyspozycji wystawców będzie powierzchnia zlokalizowana na 3 poziomach foyer. Szczegółowe informacje oraz cennik otrzymacie Państwo kontaktując się z organizatorami – kiermasz@kfg.pl.

ICE Kraków – aranżacja stoisk (fot. ICE Kraków)

ICE Kraków – aranżacja stoisk (fot. ICE Kraków)

Centrum Kongresowe ICE Kraków to biznesowa i kulturalna wizytówka miasta. Zlokalizowana w samym sercu Krakowa, pozwala na organizację różnorodnych wydarzeń: od międzynarodowych kongresów, konferencji, sympozjów oraz spotkań biznesowych, przez wydarzenia kulturalne, takie jak koncerty, spektakle operowe, teatralne i baletowe, aż po spotkania o charakterze społecznym.

Informacja prasowa KFG

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0