HomeImprezy outdoorTargi

Branżowe testy nart i desek w Wiśle – B2B Snow Expo Ski&Snb Test, 18 luty

Mam niezwykłą przyjemność zaprosić Was, przedstawicieli sklepów i serwisów sportowych, trenerów, instruktorów, organizatorów wyjazdów zimowych oraz dystrybutorów akcesoriów na najbliższą edycję „B2B SNOW EXPO SKI&SNB TEST”, która odbędzie się w dniu 18 luty 2022 roku w ośrodku narciarskim Skolnity w Wiśle.

Udział w testach jest oczywiście bezpłatny, a swoje namioty ze sprzętem na sezon 2022/23 ustawią dystrybutorzy kilkunastu marek, producentów nart i snowboardów. Będzie to rzadko spotykana okazja do porównania wielu modeli w tych samych warunkach śniegowych, a co niezwykle ważne w obecnych czasach, spotkania się z branżą w bezpiecznych, bo na świeżym powietrzu, warunkach. Dlatego serdecznie namawiam do przyjazdu do Wisły.

W piątek, w godzinach od 8.00 do 15.00 sprzęt testowy będzie WYŁĄCZNIE do dyspozycji osób z branży, ale miasteczko testowe pozostaje również na cały weekend, z możliwością testowania dla wszystkich. Możecie więc zaprosić swoich Klientów końcowych, aby wybrali sobie sprzęt na kolejny sezon. Przyjedźcie do Wisły już w czwartek wieczorem, aby o 8.00 zaliczyć poranny „sztruksik”.

Proponuję dołączyć do Wydarzenia na facebooku, gdzie lada moment ogłosimy wszystkich Wystawców oraz aby otrzymywać na bieżąco informacje: https://fb.me/e/1xtx4otzh

Do zobaczenia w Wiśle.

Arkadiusz Walus
B2B SNOW EXPO SKI&SNB TEST

ZOBACZ „SNOW EXPO – SKI TEST:

Białka Tatrzańska 2021: https://fb.watch/9Y3KrsfM3h/

B2B CZARNA GÓRA RESORT 2020: http://bit.ly/B2BSNOWEXPO20

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0