HomeNowości z rynku

The North Face – Discover Your Trail

The North Face przedstawia nową kampanię Discover Your Trail, która została zaprojektowana z myślą o zachęcaniu do odkrywania otaczających nas szlaków, bez względu na to, w jaki sposób postanowimy je przemierzać.

***

Poznawać nowe miejsca może każdy z nas – sportowcy, których celem jest poprawienie rekordu, weekendowi miłośnicy przygód i nowicjusze, którzy chcą podążać w nieznane. Discover Your Trail to projekt, który ma być inspiracją dla każdego.

Kampania składa się z trzech kolekcji:

  • Hike
  • Flight
  • Trail Running

Nowa kolekcja The North Face, Discover Your Trail (materiały prasowe The North Face)

Kolekcja Hike tworzona była z myślą o podkreśleniu uniwersalnych korzyści płynących ze znalezienia swojego własnego szlaku, niezależnie od tego, czy poszukujemy wytchnienia od codzienności, czy też chcemy nawiązać nowe kontakty z lokalną społecznością.

Kompletując zestaw na wyprawę nie można zapomnieć o butach. Nowa odsłona modelu przeznaczonego do intensywnych wędrówek – VECTIV Fastpack Mid Futurelight, to amortyzowane obuwie turystyczne odpowiednie na długie wyprawy.

VECTIV Fastpack Mid Futurelight (materiały prasowe The North Face)

Seria Flight zawiera jedne z najbardziej technicznych elementów, dzięki którym zarówno profesjonalni sportowcy, jak i nowicjusze mogą w pełni dać się pochłonąć naturze. Kolekcja Flight składa się z wiatrówki Lightriser, butów VECTIV Flight, a także lekkiego tanktopu. Dla lepszej widoczności na szlaku wszystkie elementy znajdziemy w wyrazistych wariantach kolorystycznych.

Ubrania z linii Flight pozwalają zachować równowagę między ciepłem, a oddychalnością podczas aktywnych dni na szlaku w lesie, w górach czy nawet w miejskiej dżungli.

Seria Flight (materiały prasowe The North Face)

Kolekcja Trail Running tworzona była z myślą o uhonorowaniu wszystkich biegaczy. Innowacyjny design nawiązuje do najbardziej kultowych tras, które niezmiennie inspirują sportowców i projektantów z teamu The North Face. Kurtka First Dawn Packable, koszulka Sunriser czy buty VECTIV Enimus, zapewnią komfort, a także pozwolą w pełni czerpać radość z każdego pokonanego kilometra.

Kolekcja Trail Running (materiały prasowe The North Face)

Aby pomóc odkrywcom i zachęcić ich do wyjścia z domy i odkrywania nowych szlaków, The North Face nawiązał współpracę z aplikacją Strava, aby zachęcić spacerowiczów, biegaczy i amatorów trekkingu do osiągnięcia łącznie 100 km w przedziale czasowym od 14 marca do 10 kwietnia.

Kolekcja Hike jest już w sprzedaży, Flight oraz Trail Running pojawią się wkrótce. Wszystkie kolekcje dostępne będą na stronie www.thenorthface.com i w wybranych sklepach The North Face. Aby być na bieżąco z przyszłymi premierami, śledź @thenorthfaceuk na Instagramie i @thenorthface na Facebooku.

The North Face

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0