HomeNowości z rynkuTrendy

The Great Nearby: Fjällräven i Specialized łączą siły, aby inspirować do przygód w najbliższej okolicy

W 2050 roku dwie trzecie ludności Ziemi będzie mieszkać w miastach. A ponieważ priorytety się zmieniły i obecnie na pierwszym miejscu znajdują się zdrowie psychiczne i fizyczne oraz kondycja naszej planety, odbudowa więzi ludzi z naturą nigdy nie była tak ważna.

Dlatego właśnie dwie marki – szwedzka Fjällräven i pochodząca z Kalifornii Specialized – prezentują projekt The Great Nearby. To inicjatywa do wymiany idei i doświadczeń, w której przywiązanie Fjällräven do ponadczasowego designu i zrównoważonej funkcjonalności w outdoorze łączy się z profesjonalnym podejściem Specialized do promowania aktywności rowerowej na rzecz naszej planecie.
Nie musisz szukać przygód w odległych zakątkach świata ani planować ich z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Dzięki inicjatywie The Great Nearby przyroda jest dostępna ze stacji podmiejskiego pociągu, z pętli autobusowej, na skraju miasta, a nawet tuż za przysłowiowym rogiem.
Od nowoczesnych rozwiązań z zakresu bikepackingu, poprzez torby, aż po odzież techniczną i akcesoria, współpraca ta opiera się na niezachwianym przekonaniu, że im więcej osób odkryje radość płynącą z przebywania na łonie natury, tym bardziej skorzysta na tym cały świat.
Fjällräven i Specialized. Szwecja i Kalifornia. Turystyka piesza i rowerowa. Odkryj nowe szlaki i perspektywy, gdzie powietrze jest świeże, a umysł czysty. Witamy w najbliższej okolicy. Wspaniałej okolicy.
Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 1